Katarzyna Bayraktar pochodzi z Chorzowa, studiach z turystyki i rekreacji na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego zaczęła pracę jako rezydent w Turcji w tureckim biurze podróży Jet Touristic. Kiedy biuro otworzyło przedstawicielstwo w Polsce, wróciła do kraju. W sumie z Jet Touristic, które już nie istnieje, związana była dziesięć lat. przez trzy kolejne próbowała sił jako samodzielny przedsiębiorca, agent turystyczny. Prawie siedem kolejnych lat spędziła w warszawskiej centrali polskiej spółki Neckermanna, gdzie była odpowiedzialna za obsługę grup, a po upadku tego touroperatora (Neckermann był marką Thomasa Cooka, który zbankrutował) zajmowała się prowadzeniem spraw administracyjno-biurowych w Biurze Wykonawczym Polskiej Izby Turystyki.

Katarzyna Bayraktr ma być jedną z dwóch osób zatrudnionych na stanowisku kierownika regionalnego sprzedaży. Na początek będzie podlegać jej Warszawa i region Polski centralnej. Touroperator prowadzi właśnie nabór na drugiego kierownika, na Polskę południową.

Join Up to tworzące się dopiero biuro, należące do ukraińskiej grupy, działającej pod marką JoinUP. Na jego czele stoi Efe Turkel (wcześniej Rainbow, Neckermann, GTI). Do holdingu należy też linia lotnicza SkyUP, dysponująca flotą dwunastu boeingów 737-800.