Corendon: Koniec lata nas nie zatrzyma. Loty do Antalyi będą też w zimie

Corendon Airlines chwali wyjątkowe zainteresowanie polskich turystów lotami do Antalyi i zapowiada, że po zakończeniu sezonu letniego będzie kontynuował rejsy do tego miasta w każdą sobotę z Warszawy i Katowic.

Publikacja: 27.07.2022 11:28

Corendon: Koniec lata nas nie zatrzyma. Loty do Antalyi będą też w zimie

Foto: Corendon Airlines

Corendon Airlines, linie z siedzibą w Antalyi, zarejestrowane również na Malcie jako Corendon Europe, w obecnym sezonie realizują połączenia z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa do Antalyi w Turcji, a także z Katowic do Heraklionu na Krecie.

Czytaj więcej

Corendon Airlines: Dodajemy więcej przelotów do Turcji. Wymusza to popyt

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z bieżącego sezonu - mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę. - Samoloty mamy wypełnione z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Turcja była i nadal jest jednym z ulubionych kierunków Polaków. Nie tylko jako kierunek stricte wakacyjny - podkreśla.

Przewoźnik realizował przeloty z Warszawy i Katowic do Antalyi raz w tygodniu już w sezonie zimowym 2021/2022 i był bardzo zadowolony z wyników. - W okresie zimowym przewieźliśmy ponad 10 tysięcy pasażerów z Polski - podkreśla Alpaslan. - Pokazało to, że Antalya cieszy się dużym zainteresowaniem także poza sezonem letnim.

Antalya reklamuje się zwykle ponad 300 słonecznymi dniami w roku, w związku z tym jest atrakcyjnym celem podróży przez cały rok. Poza tym w zimie w ośrodku narciarskim Saklıkent oddalonym o niecałe 60 kilometrów od Antalyi można uprawiać sporty zimowe. Do tego w regionie znajduje się kilkanaście przyciągających podróżnych z całego świata starożytnych miast z okresu rzymskiego i bizantyjskiego, kilka malowniczych kanionów, rzek i jezior. To sprawia, że okolice Antalyi są atrakcyjne dla turystów o każdej porze roku.

Corendon Airlines w sezonie zimowym 2022/20923, czyli od początku listopada do końca kwietnia, będzie realizował loty w każdą sobotę z Warszawy i Katowic do Antalyi.

Czytaj więcej

Alpaslan Unsal, Corendon: Biura podróży mają w nas solidnego i przyjaznego partnera
Linie Lotnicze
Przyleciał nowy boeing Enter Aira. Prosto z fabryki, na jednym baku
Linie Lotnicze
Emirates: U nas wi-fi na pokładzie masz bezpłatnie. Jest jeden warunek
Linie Lotnicze
Lufthansa uruchamia kanapkowe last minute. "Zmarnuje się mniej jedzenia"
Linie Lotnicze
Turkish Airlines: Nasz nowy catering zasługuje na gwiazdkę Michelina
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Linie Lotnicze
Kolejny boeing max powiększa flotę Enter Aira
Linie Lotnicze
Wizz Air: Zaoszczędź na opłatach roamingowych dzięki usłudze eSIM