Wśród planów międzykontynentalnych jest nowa trasa z Paryża do Newark, wznowienie lotów do Kapsztadu i do Tokio (Haneda). Air France utrzyma zainaugurowane ostatnio trasy z Gwadelupy do Montrealu i z Paryża do Dallas.

Oferta średniego zasięgu obejmie cztery nowe sezonowe kierunki w Europie: Kittilä (Finlandia), Tromsø (Norwegia), Innsbruck i Salzburg (Austria). Nowe będzie też połączenie z Paryża (Orly) do Casablanki (Maroko).

Przewoźnik utrzyma na zimę loty z letniego rozkładu jak Paryż (CDG) - Rovaniemi.

W nadchodzącym sezonie linia planuje realizować też dwa do trzech lotów dziennie do Lotniska Chopina w Warszawie ze swojego portu bazowego w Paryżu (CDG).

Przy okazji przewoźnik informuje, że jeszcze w tym roku wprowadzi do floty pierwsze boeingi 777-300 ze zmodernizowanymi kabinami klasy biznes. Każdy z dwunastu odnowionych samolotów będzie wyposażony w 48 foteli klasy biznes, rozmieszczonych w dwóch kabinach, w układzie 1 – 2 – 1 (4 fotele w rzędzie). "Nowe fotele rozkładają się do poziomu idealnie płaskiego, blisko dwumetrowego łóżka, a ich specyficzny kształt i przesuwane drzwi zapewniają strefę doskonałej prywatności. Elegancko wyposażone kabiny, szlachetne materiały jak drewno, wełna, skóra i szczotkowane aluminium oraz nowa kolorystyka wnętrza z podświetlanymi emblematami firmy, podkreślają francuską sztukę podróżowania – styl i dbałość o szczegóły" - czytamy w komunikacie.