Focus Hotels wkroczył do Poznania

materiały prasowe

Swój pierwszy hotel otworzyła w Poznaniu sieć Focus. Trzygwiazdkowy obiekt stanął przy ulicy Serafitek

Focus Hotel Poznań ma 92 pokoje, w tym pokoje premium z widokiem na panoramę miasta,  trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 117 m kw., restaurację, bar, strefę fitness z całodobowym dostępem do sauny i siłowni. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z hotelowego parkingu podziemnego.

Obiekt znajduje się w zielonej części Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie Warty, nieopodal słynnej Malty. Urządzony został przez poznańskie Studio Architektury Wnętrz PULVA w stylu minimalizmu.

„Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus, oferuje szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście mogą bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój został wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymują kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie’ – czytamy w komunikacie spółki.

– Wielkopolski rynek od dawna był jednym z najważniejszych dla nas, dlatego z wielkim entuzjazmem podchodzimy do otwarcia hotelu w Poznaniu – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes  sieci Focus Hotels, cytowany w komunikacie. – Wierzymy, że korzystna lokalizacja, niebanalny design i szeroka oferta naszego obiektu, przyciągną zarówno klientów biznesowych, jak i osoby podróżujące w celach turystycznych. Myślę, że Focus Hotel Poznań namiesza nieco na lokalnym rynku noclegowym.

To dziesiąty obiekt polskiej sieci Focus Hotels, która jest częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A. Spółka ma 10 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu i Sopocie, z czego cztery działają pod marką Focus Premium. Kolejne dwa obiekty w Lublinie i Warszawie są w trakcie budowy. Focus Hotels ma także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiedzialne jest za ekspansję i rozwój sieci w Rumunii, na Węgrzech, Czechach i w Słowacji.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Szczecin zyska połączenie ze Sztokholmem

Węgierski Wizz Air otworzy w połowie maja połączenie lotnicze między podszczecińskim lotniskiem w Goleniowie ...

Dwaj turyści zmarli w nieczynnej sztolni

W sztolni pokopalnianej w rejonie miejscowości Nowe Czaple w województwie lubuskim odnaleziono ciała dwóch ...

Hotel Podklasztorze zaprasza do cel

Historyczny hotel Podklasztorze w Sulejowie otworzył się po remoncie pod marką Best Western Plus. ...

Hotelarze z Kanarów chcą mieć swoją linię lotniczą

Po upadku Thomasa Cooka hotelarze z Wysp Kanaryjskich zaczęli pracować nad stworzeniem własnej linii ...

Skrzydlaty kolos wylądował w Warszawie

Airbus A380, największy pasażerski samolot na świecie, przyleciał dziś do Warszawy z Dubaju. W ...

Grecos Holiday podnosi gwarancję

75 milionów złotych wynosi nowa gwarancja ubezpieczeniowa Grecosa. Ta kwota zabezpieczy umowy na udział ...