Avis przyspiesza wybór i odbiór auta

Fot. materiały prasowe

Usługa „Digital check-in”, czyli cyfrowy odbiór auta, ma w czasach pandemii ograniczyć kontakt między obsługą wypożyczalni samochodów i klientem.

„Digital check-in” to nowa usługa internetowa właściciela sieci wypożyczalni samochodów Avis Budget Group, która ma przyspieszać wybór i odbiór auta – informuje Avis w komunikacie. Przekazanie zarówno informacji o samochodzie i jego wyposażeniu, jak i danych wynajmującego, odbywa się przez internet, przed przybyciem klienta do biura. Po zarezerwowaniu samochodu będzie on mógł podać online swoje dane kontaktowe i dotyczące prawa jazdy oraz dodać produkty i usługi.

Klient może skorzystać z tej usługi, rezerwując auto na stronach internetowych avis.pl i budget.pl (wówczas zostanie przekierowany do „Digital check-in” ze strony potwierdzającej rezerwację) lub klikając link w e-mailu potwierdzającym rezerwację. Z kolei klienci, którzy zrobili rezerwację już wcześniej, mają kliknąć w „Zarządzaj rezerwacją” na stronach Avis lub Budget.

CZYTAJ TEŻ: Avis wypożyczy samochody klientom Etihadu

– Wprowadzenie „Digital check-in” to jedno z wielu udogodnień, które mają ograniczyć do minimum kontakt między ludźmi w procesie wynajmu samochodów, skrócić czas, jaki klient spędza w biurze najmu i przyspieszyć odbiór auta – mówi dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną Martin Gruber, cytowany w komunikacie.

W związku z utrudnieniami w podróżowaniu Avis zniósł opłaty za zmianę daty rezerwacji lub jej anulowanie. Ułatwienie to obowiązuje do 15 grudnia.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rosjanie i Chińczycy zaproszą na podwodny rejs

Pod koniec tego roku w rejs uda się pierwsza turystyczna łódź podwodna. Budują ją ...

Indie anulują wizy. Z obawy przed koronawirusem

Indie poinformowały w środę, że anulują wszystkie wizy turystyczne, w ramach szeroko zakrojonej próby ...

Tunezja odzyskuje niemieckich klientów

25 tysięcy niemieckich turystów odwiedziło Tunezję w pierwszych czterech miesiącach tego roku. Choć to ...

Turyści wracają do Turcji

Imponuje zwłaszcza wzrost liczby rosyjskich turystów, który wynika z tego, że Rosja pozwala znów ...

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska

Wakacje za granicą – rządowy komunikat w połowie czerwca?

Po otwarciu granic Polski kwarantanna najprawdopodobniej zostanie zniesiona, a komunikatu w tej sprawie można ...

Grecka gościnność lepsza od plaż

Gościnność, dobra jakość zakwaterowania i poczucie bezpieczeństwa to najważniejsze walory kojarzone z marką turystyczną ...