Forum Informacji Turystycznej ma nowy (stary) zarząd

Fot. Urząd Miasta Tarnowa

Przez kolejną, dwuletnią kadencję Forum Informacji Turystycznej nadal kierował będzie dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji Marcin Pałach.

Zarząd na lata 2020-2021 powołało walne zgromadzenie Forum Informacji Turystycznej z udziałem przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej i centrów informacji turystycznej z całej Polski, które odbyło się w pierwszych dniach grudnia w Tarnowie – podała dziś w komunikacie Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Na czele zarządu ponownie stanął dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji Marcin Pałach, wiceprzewodniczącą została szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Joanna Liberadzka- Duras.

Do zarządu weszło również pięcioro członków – Marcin Dąbrowski z Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Piotr Kończewski z Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie, Robert Nieroda ze Związku Gmin Jurajskich, Marlena Rogowska z Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej i Mariola Pieńkowska ze Stołecznego Biura Turystyki. Funkcję sekretarza pełnić będzie Liliana Topolnicka-Waszczuk z Polskiej Organizacji Turystycznej.

CZYTAJ TEŻ: NIK: Promocja turystyczna działa, ale nie wiemy czy skutecznie

Jak pisze POT na swojej stronie internetowej, Forum Informacji Turystycznej jest jej zespołem konsultacyjno-doradczym, płaszczyzną integracji Polskiego Systemu Informacji Turystycznej oraz koordynacji przedsięwzięć i wymiany doświadczeń służących jego doskonaleniu. Tworzą je certyfikowane punkty informacji turystycznej. Członkowie pracują na jego rzecz społecznie.

Do zadań forum należy proponowanie kierunków działań w dziedzinie informacji turystycznej, wspieranie rozwoju kadr i promocja Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Grecos: Agnieszka Zbróg zwyciężczynią grywalizacji

55 agentów turystycznych z najlepszymi wynikami w konkursie zorganizowanym przez biuro podróży Grecos wyjechało ...

Kobiety w TUI mają gorzej niż mężczyźni

Kobiety pracujące w brytyjskim TUI zarabiają dwa razy mniej niż mężczyźni, wynika z analizy ...

Rosną ceny noclegów w największych miastach

Średnio o 5 procent wzrosły w 2017 roku ceny zakwaterowania w hotelach w dużych ...

Lotnisko we Wrocławiu: We wrześniu jak w szczycie sezonu

We wrześniu Port Lotniczy Wrocław obsłużył 365 tysięcy podróżnych, o 4 procent więcej niż ...

QTA do agentów turystycznych: Grunt to informacja

Niemiecka organizacja branżowa QTA uruchomiła stronę internetową, na której publikuje informacje od touroperatorów, linii ...

Przez Google.pl można już rezerwować hotele

Google wprowadził do wersji wyszukiwarek prowadzonych w językach wybranych krajów możliwość rezerwowania hoteli. Wcześniej ...