Forum Informacji Turystycznej ma nowy (stary) zarząd

Fot. Urząd Miasta Tarnowa

Przez kolejną, dwuletnią kadencję Forum Informacji Turystycznej nadal kierował będzie dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji Marcin Pałach.

Zarząd na lata 2020-2021 powołało walne zgromadzenie Forum Informacji Turystycznej z udziałem przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej i centrów informacji turystycznej z całej Polski, które odbyło się w pierwszych dniach grudnia w Tarnowie – podała dziś w komunikacie Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Na czele zarządu ponownie stanął dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji Marcin Pałach, wiceprzewodniczącą została szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Joanna Liberadzka- Duras.

Do zarządu weszło również pięcioro członków – Marcin Dąbrowski z Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Piotr Kończewski z Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie, Robert Nieroda ze Związku Gmin Jurajskich, Marlena Rogowska z Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej i Mariola Pieńkowska ze Stołecznego Biura Turystyki. Funkcję sekretarza pełnić będzie Liliana Topolnicka-Waszczuk z Polskiej Organizacji Turystycznej.

CZYTAJ TEŻ: NIK: Promocja turystyczna działa, ale nie wiemy czy skutecznie

Jak pisze POT na swojej stronie internetowej, Forum Informacji Turystycznej jest jej zespołem konsultacyjno-doradczym, płaszczyzną integracji Polskiego Systemu Informacji Turystycznej oraz koordynacji przedsięwzięć i wymiany doświadczeń służących jego doskonaleniu. Tworzą je certyfikowane punkty informacji turystycznej. Członkowie pracują na jego rzecz społecznie.

Do zadań forum należy proponowanie kierunków działań w dziedzinie informacji turystycznej, wspieranie rozwoju kadr i promocja Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

W biurach podróży drastyczny zjazd cen

Nawet o 24 procent spadły w ostatnim tygodniu ceny w biurach podróży. To wynik ...

Dłuższy „Piotruś Pan” popłynie do Szwecji

Prom klasy premium „Peter Pan” („Piotruś Pan”) z floty TT-Line został wydłużony w stoczni ...

Ipsos: Polacy pytają, z kim pojadą na wakacje

87 procent Polaków deklaruje, że interesuje się czy biuro podróży, z którym mają jechać ...

Egipt zakończy rok dużym wzrostem ruchu turystów

O 30 procent zwiększy się w tym roku liczba turystów zagranicznych odwiedzających Egipt – ...

Wielka Brytania spodziewa się kolejnego ataku

Wielka Brytania podniosła poziom zagrożenia terrorystycznego do najwyższego, piątego. Formalnie oznacza to, że kolejny ...

Hotele we wrześniu wszystkie w górę

269,74 złotych to średnia cena noclegu we wrześniu w polskich hotelach – podaje portal ...