Krupka jest w Sejmie członkiem komisji infrastruktury. W ministerstwie ma odpowiadać za rozwój infrastruktury sportowej. Ponadto minister Witold Bańka powierzył jej problematykę  wzmacniania konkurencyjności polskiej oferty turystycznej, w szczególności "koordynację i wdrażanie projektu Polskie Marki Turystyczne, którego głównym celem ma być ukonstytuowanie tzw. regionów turystycznych".

Krupka urodziła się w 1981 roku w Warszawie. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka studiów podyplomowych z marketingu internetowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Z partią Prawo i Sprawiedliwość związana jest od 2005 roku, kiedy to pracowała w sztabie wyborczym PiS w kampanii parlamentarnej i prezydenckiej, a następnie w biurze ds. komunikacji internetowej.

Od 2013 roku jest członkiem Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości. Jak dowiadujemy się z oficjalnego życiorysu, jest współautorką programu „Prawo i Sprawiedliwość – szansa dla młodych". Uczestniczyła też w redagowaniu programu „Polska bezpieczna, Polska solidarna, Polska nowoczesna".

W 2014 roku została radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego z największą liczbą głosów spośród wszystkich kandydatów PiS do sejmików w Polsce. Od 2016 roku jest poseł a od marca 2017 roku przewodniczącą Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim. Na swoim Facebooku napisała, że chciałaby jako wiceminister być dobrym ambasadorem Świętokrzyskiego w rządzie.