Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.11.2018 02:59 Publikacja: 19.11.2018 02:59
Foto: Filip Frydrykiewicz
Od stycznia do października tego roku greckie lotniska obsłużyły łącznie 58,7 miliona pasażerów, rok wcześniej było to o 9,9 procent mniej (53,4 miliona). Grecki Urząd Lotnictwa Cywilnego wynik określa mianem rekordowego. Liczba lotów wzrosła do 483,341, z czego nieco ponad 179 tysięcy to krajowe, a 304,3 tysiąca zagraniczne. Zmiana przekłada się na wzrost o 9,6 procent rok do roku.
Dobre wyniki zanotowano w samym październiku, co jest kolejnym dowodem na wydłużanie się sezonu turystycznego. Całkowity ruch na lotniskach wzrósł o 8,8 procent do 5,65 miliona osób, lotów było 47 650, czyli o 13,1 procent więcej niż rok wcześniej.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas