Rainbow: W styczniu rośliśmy o 30 procent

Fot. materiały prasowe

Biuro podróży Rainbow sprzedało w styczniu wyjazdów za 112,9 miliona złotych, czyli o 31,1 procent więcej niż rok wcześniej – podał jego właściciel, spółka akcyjna Rainbow Tours.

Do tego doszły przychody ze sprzedaży miejsc w samolotach czarterowanych przez touroperatora, czyli 3,2 miliona złotych. One też były wyższe niż rok wcześniej, ale o 113,3 procent.

Łączne więc przychody ze sprzedaży w styczniu tego roku wyniosły 116,1 miliona złotych, co w porównaniu z tym samym okresem 2019 roku, w którym łączna wartość przychodów wyniosła 87,6 milionów złotych, dało wzrost o około 32,5 procent.

CZYTAJ TEŻ: Rainbow zaczyna sprzedawać zimę 2020/2021 od nowości

Z kolei wartość skonsolidowanych przychodów Grupy Kapitałowej Rainbow Tours (wszystkie spółki, czyli touroperatorska i hotelarska) ze sprzedaży z tytułu organizowania imprez turystycznych (bez wyłączeń konsolidacyjnych) wyniosła 112,9 miliona złotych, co w porównaniu z tym samym okresem 2019 roku, stanowiło wzrost o 31,1 procent. Skonsolidowane przychody Grupy Kapitałowej z pośrednictwa (bez wyłączeń konsolidacyjnych) w styczniu wyniosły 3,3 miliona złotych i były wyższe o około 106,2c procent od przychodów tego samego okresu sprzed roku.

Łączne skonsolidowane przychody Grupy Kapitałowej ze sprzedaży wyniosły 116,2 miliona złotych, czyli o 32,5 procent więcej w porównaniu z tym samym okresem 2019 roku.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kraków będzie miał połączenie lotnicze ze Lwowem

Kraków, po czterech latach przerwy, będzie miał ponownie bezpośrednie połączenie lotnicze ze Lwowem. Uruchomi ...

ODPOCZYNEK W MIEŚCIE – ATENY I SALONIKI

Ateny Atrakcyjna, nowoczesna metropolia i jednocześnie historyczna stolica z fascynującą przeszłością. Unikalne zabytki miasta ...

Zatrzęsła się ziemia od Izmiru do Aten

Trzęsienie ziemi 6,3 w skali Richtera wyrządziło dziś spore szkody na greckiej wyspie Lesbos. ...

Bangkok na fali popularności

Bangkok, Barcelona i Nowy Jork były najchętniej wyszukiwanymi przez Polaków miastami w 2017 roku ...

Grodno chce połączenia z Warszawą

Władze obwodu grodzieńskiego zabiegają w PLL LOT o uruchomienie rejsów z Grodna do Warszawy. ...

Nasilają się demonstracje w Tunezji

Podczas demonstracji w różnych miastach Tunezji rannych zostało kilkadziesiąt osób, a ponad 200 aresztowano. ...