Umowa została zawarta na czas określony, do 30 kwietnia 2023 r. i reguluje świadczenie przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu.

Czytaj więcej

Enter Air: Jesteśmy elastyczni, odbudowujemy się po największym kryzysie

Biuro planuje wykorzystać samoloty Enter Aira do lotów do Grecji, Turcji, na Wyspy Kanaryjskie, do Egiptu, Tunezji, Czarnogóry, Albanii i do Kenii. Dzięki temu, że na lotniskach pojawiły się nowe sloty (godziny startu) można było zwiększyć program handlowy o kolejne połączenia – ujawnia cytowany w komunikacie członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air Andrzej Kobielski.

Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych – czytamy w komunikacie linii lotniczej.

- Kontynuujemy współpracę z jednym z największych biur podróży na polskim rynku. Rainbow to nasz partner od wielu lat, z którym wspólnie przewieźliśmy na wakacje kilka milionów klientów – podkreśla Kobielski.