Efe Türkel, dawniej menedżer w biurach podróży GTI Travel i Neckermann został jesienią zeszłego roku menedżerem do zadań specjalnych w Rainbow. - Zdawałem sobie sprawę, na co się decyduję, podejmując pracę w zespole Rainbowa, ale jednak obciążenie okazało się zbyt duże – mówi Türkel.

Czytaj więcej

Efe Türkel człowiekiem do zadań specjalnych w biurze podróży Rainbow

Efe Türkel mieszka w Warszawie, a w związku z pracą w biurze podróży, które ma centralę w Łodzi, cztery dni w tygodniu musiał spędzać w tym mieście. Do tego dochodziły wyjazdy służbowe za granicę. - Nie jestem mężczyzną, który ucieka z domu, wręcz przeciwnie, chętnie tam wracam – deklaruje. - Brakowało mi kontaktu z dziećmi i żoną. Dzieci szybko rosną, każde jest w wieku wymagającym obecności taty (dzieci to dwie córki i syn, 16, 13 i 6 lat -red.). Bardzo się wszyscy kochamy i nawzajem potrzebujemy. Na dłuższą metę nie dało się pogodzić z tym mojej pracy - mówi.

Türkel zapewnia, że rozstał się z firmą w jak najlepszej atmosferze. - Prezes Grzegorz Baszczyński i koledzy z zarządu zrozumieli moją decyzję. Nie podjąłem jej pochopnie, ale po długim namyśle. Dobrze czułem się w zespole Rainbow. Mogłem robić, to na czym się znam. Na początek wzmocniłem produkt turecki, pracowaliśmy też nad nową marką hoteli Rainbow Elite (hotele najwyższej jakości – red.).

Jak mówi Efe Türkel, ma kilka propozycji pracy niewymagających opuszczania Warszawy. Jego doświadczenie daje mu szerokie możliwości zatrudnienia w odradzającej się po pandemii turystyce. Wiele lat spędził w firmach touroperatorskich (GTI Travel, Neckermann, Rainbow), niewiele mniej w hotelarskich (pracował na różnych stanowiskach w hotelach w Turcji, Holandii i Rosji, kierował też hotelem na Mazurach), a nawet w gastronomii (był współwłaścicielem tureckiej restauracji w centrum gastronomiczno-handlowo-biurowym Elektrownia Powiśle w Warszawie).

Tak Efe Türkel zakomunikował swoją decyzję na swoim profilu na Facebooku

"Coś musi się skończyć, żeby coś mogło się zacząć.

Miniony czwartek był ostatnim moim dniem w biurze Rainbow w Łodzi. Praca w R była dla mnie zaszczytem i w pewnym sensie oznaczała mój powrót do branży turystycznej.

Chciałbym podziękować całemu zarządowi oraz zespołowi Rainbow Tours za dobrą współpracę. Doceniam możliwości jakie mi dano.

Autopromocja
Subskrybuj nielimitowany dostęp do wiedzy

Unikalna oferta

Tylko 5,90 zł/miesiąc


WYBIERAM

Ta decyzja nie została podjęta pochopnie i wymagała z mojej strony dużo czasu i przemyśleń. Jednak, aby wrócić na stałe do rodziny w Warszawie to jest dla mnie najlepsze posunięcie.

Życzę z całego serca dalszych sukcesów dla R i trzymam za nich kciuki".