Od dzisiaj touroperator sprzedaje wyjazdy wypoczynkowe do Bułgarii (Warna, Słoneczny Brzeg, region Pomorie i Arkutino - nowość), Czarnogóry, Emiratów Arabskich, Dubaju, Grecji (Kreta, Rodos, Korfu, Zakintos, Santoryn), Hiszpanii (Majorka, Teneryfa, Gran Canaria, na Maltę i wyspę Gozo (nowość) i do Turcja (wybrzeże Morza Śródziemnego). Wkrótce dołączy też oferty wypoczynku na Cyprze, na Ibizie (nowość) i w Abu Zabi (nowość) - wymienia.

Czytaj więcej

W Nekerze ruszyła sprzedaż wyjazdów na zimę 2022/2023. W ofercie sześć nowości

- W nowym, letnim sezonie „Lato 2023” przygotowaliśmy wiele nowości, ale również sprawdzonych od lat kierunków wakacyjnych, opartych o przeloty linowe jak i czarterowe z bagażem i wszystkimi opłatami zawartymi w cenie. Na wielu naszych destynacjach będziemy mieli w przyszłym roku polskojęzycznych rezydentów - zachwala usługi swojego biura prezes Nekery Maciej Nykiel.

W lecie za rok będzie też można polecieć z Nekerą do dalekich krajów, jak Mauritius, Seszele i Tajlandia (Bangkok, Phuket, Wybrzeże Andamańskie, Krabi, Pattaya), a także wykupić sam nocleg na wyjazd z dojazdem własnym w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Niemczech, Polsce, Szwajcarii i Włoszech.

Z nowości touroperator wymienia możliwość kontaktowania się z jego przedstawicielami za pośrednictwem czatu Moja Nekera (obok rozmowy telefonicznej, przez Whatsappa lub Facebooka), a także wysokość zaliczki określoną na 5 procent ceny imprezy.

Na koniec zapowiada, że będzie uzupełniać ofertę w systemach rezerwacyjnych „o nowe hotele i destynacje”. „Planujemy znaczne poszerzenie naszej oferty m.in. o kierunki hiszpańskie, dalekie kraje oraz imprezy oparte o dojazd własny. Obserwujcie nas w MerlinX, zapewniamy, że oferta będzie bardzo szeroka!” - zachęca biuro podróży.