Wśród tych ostatnich są Grecja (Kreta, Ateny), Bułgaria, Hiszpania (Teneryfa, Gran Canaria, Majorka) i Turcja (Stambuł).

Z egzotycznych destynacji dostępne są Malediwy, Dominikana, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tanzania i Tajlandia. Jak zapowiada touroperator oferta będzie z czasem powiększana o nowe kierunki.

Czytaj więcej

Hamowanie wzrostu cen w biurach podróży. Ale nie Grecji, Turcji i Bułgarii

- Dynamiczne pakietowanie to przyszłość turystyki, nie mogło więc zabraknąć tego typu produktu również w naszej ofercie – mówi cytowana w komunikacie biura podróży zastępca jego dyrektora generalnego Dominika Jurkowska. - Mamy własną licencję agenta Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA, która pozwala nam, korzystając z systemu GDS, kompletować bardzo różnorodne wyjazdy. Nie możemy jako organizator opierać się tylko na ofercie czarterowej. To bardzo ważne, żeby dać klientom większą elastyczność wyboru, dlatego zamierzamy mocno inwestować w dynamiczne pakietowanie, jako jeden z filarów naszego biznesu - podkreśla.

Anex Tour Poland działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Oferuje wyjazdy do popularnych krajów, na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią i Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy. Oprócz tego Anex Tour ma własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines, dysponującą boeingami 777, jedynimi na polskim rynku. Z Polski wyloty odbywają się z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa.