Z TUI do Join UP! Biuro podróży pozyskało dwoje nowych kierowników od sprzedaży

Do zespołu biura podróży Join UP! Polska dołączyło dwoje specjalistów z branży turystycznej - Izabela Smętek i Michał Paczkowski. Pierwsza będzie odpowiadała za współpracę z agentami internetowymi, a drugi za współpracę z agentami tradycyjnymi.

Publikacja: 26.02.2024 15:30

Z TUI do Join UP! Biuro podróży pozyskało dwoje nowych kierowników od sprzedaży

Foto: Join UP! Polska

Izabela Smętek objęła stanowisko agency cooperation and development manager. W nowej roli będzie odpowiedzialna za współpracę z agentami online (OTA) i niezależnymi biurami podroży (TA). Z branżą turystyczną jest związana od 1996 roku. W latach 2003 - 2023 odpowiadała w TUI Poland za kalkulacje i przygotowywanie ofert grupowych oraz obsługę klientów indywidualnych.

Czytaj więcej

Biuro podróży Join UP! zabierze turystów do Sri Lanki

Michał Paczkowski został w Join UP! Polska sales area managerem i będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie kanałem sprzedaży i rozwój sieci agencyjnej. On również przyszedł z TUI Poland. Karierę rozpoczynał wprawdzie jako współwłaściciel biura franczyzowego TUI i menedżer sprzedaży w Neckermann Podróże, ale później pełnił obowiązki regionalnego kierownika sprzedaży w TUI Poland i odpowiadał za wprowadzenie marki TUI na rynek czeski. Zarządzał też tym regionem.

–Stałe powiększanie zespołu Join UP! Polska jest naturalną konsekwencją naszego intensywnego rozwoju na polskim rynku – deklaruje head of sales and development w Join UP! Polska Katarzyna Bayraktar, cytowana w komunikacie firmy. – Inwestujemy nie tylko w rozwój portfolio naszych produktów, ale także w pozyskiwanie kolejnych doświadczonych profesjonalistów, co wzmacnia nasze siły sprzedażowe.

To już kolejne kadrowe wzmocnienie Join UP! Polska w ostatnich tygodniach. Na początku lutego biuro podróży informowało, że jego dyrektorką zarządzającą została Anna Staszewska.

Trwa ekspansja biura podróży Join UP!

Ukraińskie biuro podróży istniejące do 2010 roku, Join UP!, działa w Polsce od 2023 roku. Z jego usług skorzystało w zeszłym roku 20 tysięcy klientów. Grupa ma też firmy turystyczne w Kazachstanie, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Mołdawii, Polsce i Rumunii. Zatrudnia 1400 osób. Planuje też ekspansję na inne kraje europejskie. Centrala firmy mieści się w Kijowie. W grupie jest też linia lotnicza SkyUp Airline. Od 2023 roku grupa firm zatrudnia ponad 1400 pracowników we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność. 

Biura Podróży
Z Eximem na Tahiti i Bora Bora – nowość w ofercie touroperatora
Biura Podróży
Spór Itaki z Wakacje.pl: Kiedy integracja systemów rezerwacyjnych?
Biura Podróży
Traveldata: Tańsze hotele na wakacje? Najwięcej ma ich Rainbow
Biura Podróży
Zmarła Alina Dybaś-Grabowska, prezeska Turystycznej Organizacji Otwartej
Biura Podróży
Join UP!: Koniec ofert dedykowanych. 41 hoteli wraca do wszystkich agentów