Więcej gastronomii na lotnisku w Modlinie

Sklep 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie otworzyły się w ostatnich tygodniach na lotnisku w Modlinie.

Publikacja: 20.02.2023 12:06

Więcej gastronomii na lotnisku w Modlinie

Foto: Materiały prasowe

Grupa Lagardère Travel Retail otworzyła na lotnisku w Modlinie trzy punkty gastronomiczne, o czym informuje w komunikacie.

Dwa z nich to kawiarnie So Coffee w nowej identyfikacji wizualnej, którą firma wdrażała przez cały ubiegły rok - we wnętrzach dominują zieleń i naturalne materiały, a w menu jest więcej wytrawnych i słonych przekąsek. Jedna kawiarnia znajduje się w strefie Non Schengen, a druga na antresoli w strefie dostępnej dla wszystkich pasażerów po kontroli bezpieczeństwa.

Trzeci punkt to sklep typu „foodvenience”, wzorowany na foodtrackach 1Minute Smacznego! W otwartej kuchni z frontem z blachy falistej przygotowywane są szybkie posiłki, w tym sztandarowy hot-dog szeryfa. Sklep mieści się na antresoli w sąsiedztwie kawiarni So Coffee.

Czytaj więcej

Ponad 41 milionów pasażerów na polskich lotniskach w 2022 roku

- Lotnisko Warszawa/Modlin współpracuje ze znakomitymi markami i ważne jest dla nas, żebyśmy oprócz solidnej obsługi pasażerów pod kątem samych lotów kojarzyli się z atmosferą szczerej gościnności. Jestem pewien, że pasażerowie korzystający z oferty So Coffee albo 1Minute Smacznego! będą mieć same dobre wspomnienia z pobytu u nas i o tym, jak szybko i smacznie upływał im czas w oczekiwaniu na loty - mówi p.o. prezesa Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Tomasz Szymczak, cytowany w komunikacie.

Ponadto w ubiegłym roku prawie dwukrotnie powiększył się sklep duty free Aelia, rozbudowany został również sklep typu „travel essentials” działający pod marką Relay (oba prowadzone przez Lagardère Travel Retail). W efekcie powiększyła się oferta prasy i książek, akcesoriów podróżnych, pamiątek, przekąsek, słodyczy i napojów. Jednocześnie pasażerowie uzyskali dostęp do wcześniej dla nich niedostępnej powierzchni na antresoli terminala, gdzie powstała nowa strefa restauracyjna.

Lagardère Travel Retail prowadzi również na lotnisku w Modlinie sklepy Best Fly Bar i Discover Mazovia.

Lagardère Travel Retail to firma z branży travel retail, zarządzająca ponad 5 tysiącami sklepów, m.in. na lotniskach i dworcach kolejowych, w 42 krajach i regionach. W Polsce działa od 1997 roku, zarządzając siecią około tysiąca punktów sprzedaży działających pod 40 markami, takimi jak InMedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute i inne.

Lotniska
Kraków zyska więcej lotów do Stambułu
Lotniska
Na lotnisku w Poznaniu stanął paczkomat. „Dbamy o przedmioty nieloty”
Lotniska
Letnie połączenia lotnicze z Gdańska – 70 kierunków w 23 krajach
Lotniska
Lato na lotnisku we Wrocławiu – nowe trasy prowadzą na północ i południe
Lotniska
Pięć nowości w letnim rozkładzie lotów z Katowic. W sumie 106 kierunków