Dożywotnio diamentowi klienci Best Western

Materiały promocyjne

Status Diamond Select dostało od sieci Best Western 1859 członków jej programu lojalnościowego. Za co? Za staż

Program powstał w 1988 roku, czyli 30 lat temu. Jest w nim zapisanych 32 miliony klientów Z okazji okrągłej rocznicy Best Western ogłosił, że ci, którzy uczestniczą w programie od jego powstania, dostaną dożywotni status Diamond Select. Status Diamond Select wiąże się z 50 procentami bonusowych punktów za pobyt, wyborem upominku lub punktów po przyjeździe i gwarantowaną dostępnością noclegów – informuje biuro prasowe firmy w komunikacie.

„BWR to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie wygasają, a członkowie mają dostęp do najlepszych promocji. Odbiór nagród jest możliwy przy mniejszym poziomie punktów niż u konkurencji, a darmowe noclegi można wykorzystać w dowolnym hotelu sieci Best Western na świecie, bez okresów wyłączonych z promocji. Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych stawek i mogą otrzymywać do 10 procent zniżki na każdą noc i wymieniać punkty na darmowe noclegi, które wliczają się do puli noclegów potrzebnych do osiągnięcia kolejnych poziomów programu. Wreszcie, osoby korzystające z programu mogą zdobywać karty podarunkowe od najpopularniejszych partnerów handlowych, rozrywkowych czy lotniczych” – zapewnia sieć w komunikacie.

Jak dalej wyjaśnia, uczestnicy programu dostają również cyfrową kartę członkowską, która pomaga w łatwy i wygodny sposób uzyskać dostęp do numerów członkowskich, salda punktów i ekskluzywnych ofert i promocji.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Z Krakowa do Chicago poleciało 2,5 tysiąca ludzi

Ponad 2,5 tysiąca pasażerów skorzystało już do tej pory z połączenia Kraków – Chicago ...

Linie lotnicze szukają oszczędności, bo tracą przez koronawirusa

Przewoźnicy, którzy tracą  na mniejszym ruchu spowodowanym strachem przed koronawirusem, zastanawiają się, jakie koszty ...

Pierwszy Hampton by Hilton w Wielkopolsce

Hampton by Hilton w centrum Poznania jest 11. hotelem tej marki w Polsce, a ...

Airbnb zadebiutuje na giełdzie

Airbnb, serwis ułatwiający wynajmowanie turystom mieszkań i domów przez internet, ogłosił, że planuje wejść ...

Wizz Air odwołuje loty do Włoch

Wizz Air skasował ponad połowę rejsów z Polski do Włoch, które miały odbyć się ...

Polska na 25. targach TT Warsaw

Kino w wirtualnej rzeczywistości, promocja obiektów wyróżnionych certyfikatami POT i ośrodków turystycznych nagrodzonych w ...