Dożywotnio diamentowi klienci Best Western

Materiały promocyjne

Status Diamond Select dostało od sieci Best Western 1859 członków jej programu lojalnościowego. Za co? Za staż

Program powstał w 1988 roku, czyli 30 lat temu. Jest w nim zapisanych 32 miliony klientów Z okazji okrągłej rocznicy Best Western ogłosił, że ci, którzy uczestniczą w programie od jego powstania, dostaną dożywotni status Diamond Select. Status Diamond Select wiąże się z 50 procentami bonusowych punktów za pobyt, wyborem upominku lub punktów po przyjeździe i gwarantowaną dostępnością noclegów – informuje biuro prasowe firmy w komunikacie.

„BWR to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie wygasają, a członkowie mają dostęp do najlepszych promocji. Odbiór nagród jest możliwy przy mniejszym poziomie punktów niż u konkurencji, a darmowe noclegi można wykorzystać w dowolnym hotelu sieci Best Western na świecie, bez okresów wyłączonych z promocji. Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych stawek i mogą otrzymywać do 10 procent zniżki na każdą noc i wymieniać punkty na darmowe noclegi, które wliczają się do puli noclegów potrzebnych do osiągnięcia kolejnych poziomów programu. Wreszcie, osoby korzystające z programu mogą zdobywać karty podarunkowe od najpopularniejszych partnerów handlowych, rozrywkowych czy lotniczych” – zapewnia sieć w komunikacie.

Jak dalej wyjaśnia, uczestnicy programu dostają również cyfrową kartę członkowską, która pomaga w łatwy i wygodny sposób uzyskać dostęp do numerów członkowskich, salda punktów i ekskluzywnych ofert i promocji.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wild szuka finansowania CPK w Singapurze

Polska rozmawia w Singapurze o możliwości finansowania przez tutejsze firmy budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego ...

Lotnisko Chopina ma nowe poczekalnie

Lotnisko Chopina uruchomiło cztery poczekalnie wylotowe dla pasażerów udających się do krajów spoza strefy ...

Best Western otworzył nowy hotel we Wrocławiu

Best Western Premier Hotel City Center to obiekt ośmiokondygnacyjny u zbiegu ul. Piłsudskiego i ...

Ponad 34 miliony pasażerów na lotniskach

Prawie o 3,8 miliona zwiększyła się w zeszłym roku liczba pasażerów, którzy skorzystali z ...

Cypr popularny jak nigdy dotąd

3,55 miliona turystów odwiedziło Cypr od stycznia do listopada 2017 roku – wynika z ...

Autokary odbierają pasażerów kolei

Konkurencja w dalekobieżnych przewozach autobusowych wymusza spadek cen, lepszą ofertę i poprawę komfortu podróżowania. ...