Hotel otworzył się z pompą. Zafundował gościom lot helikopterem

Fot. materiały prasowe

Pierwszy w Polsce hotel marki Nyx otworzył się 1 marca w Warszawie. Jedną z atrakcji, jakie przygotował dla pierwszych gości, był lot helikopterem nad miastem.

Warszawski Nyx jest częścią kompleksu biurowców Varso Place na rogu ulicy Chmielnej i alei Jana Pawła II na Woli. Ma 331 pokojów i apartamentów, kilka sal konferencyjnych i restaurację z daniami kuchni polskiej i izraelskiej. W ciepłe dni zaprasza do baru na dachu (19. piętro) z widokiem na Warszawę, serwującego napoje i dania z grilla. W wystroju warszawskiego Nyxa autorstwa projektanta wnętrz Andreasa Neudahma dominują street i urban art i sztuka współczesna.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowy warszawski hotel Nyx zaprasza do baru na dachu

Pierwsi goście, którzy zjawili się w hotelu 1 marca, mogli liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek, takich jak lampka szampana, występ didżeja, a nawet lot helikopterem nad Warszawą.

– Dbamy, by pobyt u nas wiązał się z unikalnymi przeżyciami i miłymi wspomnieniami – zapewnia dyrektor Paulina Kołodziejczyk, cytowana w komunikacie. – Przyjazd pierwszych gości był dla nas szczególnie ważny – po roku oczekiwania spowodowanego przez epidemię mogliśmy wreszcie otworzyć drzwi naszego hotelu.

Fot. materiały prasowe

Nyx Hotels by Leonardo Hotels to lifestylowa marka izraelskiej grupy hotelowej Fattal, do której należą także hotele spod szyldów Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels i Herods. Firma buduje Nyxy w „dynamicznych, obleganych przez podróżników miastach, takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Awiw”. Pod szyldem Nyx działa obecnie siedem hoteli w Europie.

Za ponad 80 hoteli Fattala w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Hiszpanii i we Włoszech odpowiada spółka Leonardo Hotels Central Europe z siedzibą w Berlinie. Cała grupa ma około 217 hoteli z 42 tysiącami pokojów w 19 krajach Europy i Izraelu. Fattal notowany jest na giełdzie w Tel Awiwie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ryanair Sun: Udowodniliśmy, że jesteśmy wiarygodnym partnerem

Liczbę miejsc w naszych samolotach czarterowanych biurom podróży powiększyliśmy na 219 rok prawie o ...

Austriacy: Mamy specjalne oferty dla narciarzy

Co piąty Polak zaplanował w tym roku urlop zimowy. Duża grupa spędzi go aktywnie, ...

Oasis Tours zaczyna nowe życie

Marka Oasis Tours, która pięć lat temu była jedną z gwiazd polskiej turystyki, ale ...

Restart Tunezji po przerwie na pandemię

Klienci biur podróży wylecą dzisiaj czarterami z Warszawy i Katowic do Tunezji, będą to ...

Niemieckie TUI chce więcej Polski w ofercie

W Niemczech rośnie popyt na wakacje w Polsce. TUI Deutschland zapowiada, że w przyszłym ...

Wizz Air otworzy połączenie z Gdańska do Tromso

Wizz Air będzie latać trzy razy w tygodniu z Gdańska do Troms? w Norwegii ...