Ras al-Chajma otwiera przedstawicielstwo w Polsce. "To dla nas ważny rynek"

Polska to bardzo ważny dla turystyki Ras al-Chajmy rynek źródłowy, stąd decyzja o otwarciu przedstawicielstwa - wyjaśnia rząd emiratu.

Publikacja: 18.07.2023 10:45

Ras al-Chajma otwiera przedstawicielstwo w Polsce. "To dla nas ważny rynek"

Foto: Materiały prasowe

Firma DMC z Ras al-Chajmy Safarak Travel & Tourism, która jest częścią należącego do rządu tego emiratu holidngu RAK Hospitality Holiding, zarządzającego hotelami i usługami turystycznymi, otworzyła dwa nowe przedstawicielstwa - w Polsce i Indiach.

Jak podkreśla w komunikacie prasowym, w 2022 roku te dwa kraje znalazły się w pierwszej dziesiątce najważniejszych dla Ras al-Chajmy rynków przyjazdowych.

W obu krajach Safarak będzie współpracował z doświadczonymi ekspertami rynku turystycznego i promował Ras al-Chajmę jako jeden z najciekawszych kierunków turystycznych na Bliskim Wschodzie - pisze Safarak Travel & Tourism.

Czytaj więcej

Ras al-Chajma: Tylu turystów, ilu w 2022 roku, jeszcze nigdy nie było

- Jesteśmy dumni z otwarcia przedstawicielstw w Polsce i Indiach - dwóch wyjątkowo ważnych dla turystyki Ras al-Chajmy rynkach źródłowych. Nasza firma i jej zespoły w Polsce i Indiach dokładają wszelkich starań, aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie - mówi dyrektor generalna Safarak Travel & Tourism Cathy Mead, cytowana w komunikacie.

- Nasza firma będzie kontynuowała ekspansję na międzynarodowych rynkach turystycznych. Już z w 2023 roku zamierzamy otworzyć kolejne przedstawicielstwa w innych krajach, a do końca 2024 roku planujemy podwoić ich liczbę - dodaje.

Nowe Trendy
Co piąty turysta przyjechał do Polski z zagranicy. Najwięcej z Niemiec
Materiał Promocyjny
Wykup samochodu z leasingu – co warto wiedzieć?
Nowe Trendy
Minister od turystyki, Piotr Borys, nie zostanie prezydentem
Nowe Trendy
Bruksela sprawdza, czy Google nie łamie prawa, pokazując oferty lotów
Nowe Trendy
Jaki wpływ na gospodarkę ma branża spotkań i wydarzeń? „Wyniki są imponujące”
Materiał Promocyjny
Jak kupić oszczędnościowe obligacje skarbowe? Sposobów jest kilka
Nowe Trendy
Grecka wyspa będzie neutralna klimatycznie. Zainwestuje w nią gigant turystyczny