Reklama
Rozwiń
Reklama

FBI bada śmierć turystów na Dominikanie

W ostatnich miesiącach na Dominikanie zmarło sześcioro amerykańskich turystów. W śledztwo zaangażowało się FBI, a do biur zgłaszają się klienci, którzy chcą zrezygnować z wypoczynku w tym kraju

Publikacja: 14.06.2019 10:44

FBI bada śmierć turystów na Dominikanie

Foto: Filip Frydrykiewicz

30 maja tego roku w czasie urlopu na Dominikanie zmarli narzeczeni Cynthia Ann Day, (49 lat) i Nathaniel Edward Holmes (63 lat) - donosi dziennik „Washington Post" na swojej stronie internetowej. Ich ciała znalazł pracownik hotelu, w pokoju znajdowało się kilka butelek po lekach na serce. Goście spędzali wakacje w Grand Bahia Principe w La Romanie. Autopsja wykazała, że przyczyną śmierci były zaburzenia oddechowe wywołane zalaniem płuc płynem.

Cztery podobne przypadki śmiertelne wydarzyły się w pobliskich obiektach, pojawiło się też wiele skarg gości, którzy twierdzą, że w trakcie wakacji nagle zaczęli chorować. Na stronie internetowej iwaspoisoned.com, na której publikowane są informacje od osób skarżących się na zatrucia pokarmowe, można znaleźć dziesiątki wpisów od gości wypoczywających w hotelach w tej samej okolicy, którzy twierdzą, że cierpieli na nudności lub wymioty.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama