Sabre połączy siły z Booking.com

www.facebook.pl

Klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli dostęp do wszystkich ofert w portalu Booking.com

Sabre planuje uruchomić w tym roku kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych dostaną szerszy dostęp do noclegów. Nowy system Sabre, Content Services for Lodging, ma uporządkować rozdrobnioną ofertę branży hotelarskiej. Jego głównym celem jest ułatwienie podróżnym kupowania, porównywania i rezerwowania milionów ofert z noclegami na świecie – informuje firma w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem z Booking.com, klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli również dostęp do wszystkich ofert znajdujących się w portalu Booking.com – nie tylko do hoteli, ale też do innych noclegowych.

„Sabre Content Services for Lodging to pierwsze w branży turystycznej rozwiązanie technologiczne, które integruje oferty noclegowe z wielu źródeł: Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), serwisów z ofertami i baz agencji. Dzięki temu użytkownicy rozwiązań Sabre – agencje turystyczne i korporacje, będą mogły kupować, sprzedawać i obsługiwać oferty noclegowe bardziej wydajnie” – czytamy.

– Chcemy dostarczać jeszcze więcej możliwości naszym klientom – zaznacza w komunikacie prasowymi przedstawiciel Sabre Polska Tomasz Przybylik. – Współpraca z Booking.com pozwala nam uatrakcyjnić właściwości naszych systemów. Dodanie Booking.com do oferty zakwaterowania Sabre pozwoli podróżującym zaspokoić ich potrzeby, urozmaicając oferty pobytu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Marzec niekorzystny dla hoteli z pięcioma gwiazdkami

Średnio nocleg w hotelu w marcu kosztował 250,86 złotego, czyli o 4,41 procent więcej ...

Wizz Air zamyka swoje biuro podróży

Węgierski przewoźnik potwierdził, że jego internetowe biuro podróży, Wizz Tours, będzie działać tylko do ...

Polska turystyka doceniona w Rosji

Polska Organizacja Turystyczna, która w marcu została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia ...

TUI Poland zabierze klientów do Attyki

TUI Poland wprowadza do oferty kolejny kierunek grecki – tym razem będzie to Attyka. ...

Od kiedy do USA bez wizy? Procedury do końca roku

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher powiedziała, że do końca roku potrwają procedury ...