Sabre połączy siły z Booking.com

www.facebook.pl

Klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli dostęp do wszystkich ofert w portalu Booking.com

Sabre planuje uruchomić w tym roku kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych dostaną szerszy dostęp do noclegów. Nowy system Sabre, Content Services for Lodging, ma uporządkować rozdrobnioną ofertę branży hotelarskiej. Jego głównym celem jest ułatwienie podróżnym kupowania, porównywania i rezerwowania milionów ofert z noclegami na świecie – informuje firma w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem z Booking.com, klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli również dostęp do wszystkich ofert znajdujących się w portalu Booking.com – nie tylko do hoteli, ale też do innych noclegowych.

„Sabre Content Services for Lodging to pierwsze w branży turystycznej rozwiązanie technologiczne, które integruje oferty noclegowe z wielu źródeł: Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), serwisów z ofertami i baz agencji. Dzięki temu użytkownicy rozwiązań Sabre – agencje turystyczne i korporacje, będą mogły kupować, sprzedawać i obsługiwać oferty noclegowe bardziej wydajnie” – czytamy.

– Chcemy dostarczać jeszcze więcej możliwości naszym klientom – zaznacza w komunikacie prasowymi przedstawiciel Sabre Polska Tomasz Przybylik. – Współpraca z Booking.com pozwala nam uatrakcyjnić właściwości naszych systemów. Dodanie Booking.com do oferty zakwaterowania Sabre pozwoli podróżującym zaspokoić ich potrzeby, urozmaicając oferty pobytu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Qatar Airways: Latamy zgodnie z planem

Operacje Qatar Airways z i do Dohy przebiegają bez zakłóceń, większość lotów realizowana jest ...

Pięć greckich wysp ze starym VAT-em

Lesbos, Chios, Samos, Kos i Leros utrzymają jeszcze przez pół roku dotychczasową, obniżoną, stawkę ...

Mali agenci zależni od touroperatorów

Im większe biuro agencyjne, tym mniejsze znaczenie w jego przychodach ma sprzedawanie gotowych wycieczek ...

Pomorze inwestuje 216 milionów złotych w infrastrukturę turystyczną

Drogi rowerowe nad morzem i na Żuławach, trasy kajakowe na rzekach, przystanie żeglarskie na ...

Czas na pakiet ratunkowy dla polskiej turystyki

Powołajmy okrągły stół, rozmawiajmy o pomocy dla branży turystycznej, która przeżywa największy kryzys w ...

PIT: Trybunał Sprawiedliwości UE przesądził konieczność wyliczania marży prognozowanej

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zgodził się, że istnieje konieczność płacenia VAT od zaliczek na ...