Sabre połączy siły z Booking.com

www.facebook.pl

Klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli dostęp do wszystkich ofert w portalu Booking.com

Sabre planuje uruchomić w tym roku kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych dostaną szerszy dostęp do noclegów. Nowy system Sabre, Content Services for Lodging, ma uporządkować rozdrobnioną ofertę branży hotelarskiej. Jego głównym celem jest ułatwienie podróżnym kupowania, porównywania i rezerwowania milionów ofert z noclegami na świecie – informuje firma w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem z Booking.com, klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli również dostęp do wszystkich ofert znajdujących się w portalu Booking.com – nie tylko do hoteli, ale też do innych noclegowych.

„Sabre Content Services for Lodging to pierwsze w branży turystycznej rozwiązanie technologiczne, które integruje oferty noclegowe z wielu źródeł: Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), serwisów z ofertami i baz agencji. Dzięki temu użytkownicy rozwiązań Sabre – agencje turystyczne i korporacje, będą mogły kupować, sprzedawać i obsługiwać oferty noclegowe bardziej wydajnie” – czytamy.

– Chcemy dostarczać jeszcze więcej możliwości naszym klientom – zaznacza w komunikacie prasowymi przedstawiciel Sabre Polska Tomasz Przybylik. – Współpraca z Booking.com pozwala nam uatrakcyjnić właściwości naszych systemów. Dodanie Booking.com do oferty zakwaterowania Sabre pozwoli podróżującym zaspokoić ich potrzeby, urozmaicając oferty pobytu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polonus z Gromadą będą się wspierać

Zniżki dla klientów, wspólna sprzedaż i promowanie ofert we własnych kanałach i lokalizacjach – ...

Air France i KLM z nowościami na lato

58 nowych tras, w tym dwie z Polski, pojawi się w letniej siatce Air ...

Itaka startuje od lipca z czarterami. „Potrzebuję wakacji”

Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Portugalia, Tunezja, Turcja, Egipt, Włochy i Albania – to pierwsze kraje, ...

Ryanair: Przesiądź się w Porto i leć dalej

Od 3 stycznia Ryanair rozszerzy ofertę lotów łączonych o lotnisko w Porto. Wcześniej w ...

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport oferuje m.in. rozbudowaną strefę spa i basenów. Jest tu też tzw. saunarium

Hotel dla bogatego seniora

Nasze społeczeństwo się bogaci. Ale i starzeje. Ofertę dla dojrzałego zamożnego klienta premium starają ...

Rainbow proponuje zabawę w Legolandzie i podziwianie Bajkału

Dania, Austria, Słowenia, Izrael, Azerbejdżan, Stany Zjednoczone czy Kanada – do tych krajów biuro ...