Sabre połączy siły z Booking.com

www.facebook.pl

Klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli dostęp do wszystkich ofert w portalu Booking.com

Sabre planuje uruchomić w tym roku kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych dostaną szerszy dostęp do noclegów. Nowy system Sabre, Content Services for Lodging, ma uporządkować rozdrobnioną ofertę branży hotelarskiej. Jego głównym celem jest ułatwienie podróżnym kupowania, porównywania i rezerwowania milionów ofert z noclegami na świecie – informuje firma w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem z Booking.com, klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli również dostęp do wszystkich ofert znajdujących się w portalu Booking.com – nie tylko do hoteli, ale też do innych noclegowych.

„Sabre Content Services for Lodging to pierwsze w branży turystycznej rozwiązanie technologiczne, które integruje oferty noclegowe z wielu źródeł: Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), serwisów z ofertami i baz agencji. Dzięki temu użytkownicy rozwiązań Sabre – agencje turystyczne i korporacje, będą mogły kupować, sprzedawać i obsługiwać oferty noclegowe bardziej wydajnie” – czytamy.

– Chcemy dostarczać jeszcze więcej możliwości naszym klientom – zaznacza w komunikacie prasowymi przedstawiciel Sabre Polska Tomasz Przybylik. – Współpraca z Booking.com pozwala nam uatrakcyjnić właściwości naszych systemów. Dodanie Booking.com do oferty zakwaterowania Sabre pozwoli podróżującym zaspokoić ich potrzeby, urozmaicając oferty pobytu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Biuro podróży Kama Tours z Lublina ogłosiło niewypłacalność

Biuro podróży z Lublina Kama Tours oświadczyło, że „nie jest w stanie wywiązać się ...

VietJet cenniejszy od narodowego przewoźnika

Wartość giełdowa taniej prywatnej linii VietJet przekroczyła w ciągu zaledwie tygodnia od debiutu wycenę ...

Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana reklamują Dubaj

Trzy hollywoodzkie aktorki zagrały w filmie „A story takes flight”, który powstał na zlecenie ...

We Wrocławiu przybyło 3,1 procent pasażerów

W sierpniu wrocławskie lotnisko obsłużyło ponad 380 tysięcy pasażerów, o 3,1 procent więcej niż ...

Dobry początek roku dla wrocławskiego lotniska

W styczniu Port Lotniczy Wrocław obsłużył prawie 226 tysięcy podróżnych, to o 11,8 procent ...

Industriada szuka partnerów na święto

Ósma Industriada, czyli święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, odbędzie się 10 czerwca. Teraz ...