Ecco Holiday już z nowym katalogiem

materiały prasowe

Do Indii, Chin i Japonii, ale też do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii zaprasza w nowym katalogu biuro podróży Ecco Holiday. Publikacja w najbliższych dniach trafi do agentów

Katalog z ofertami obu marek poznańskiego touroperatora Ecco Holiday trafi na początku marca do wybranych biur podróży. W rozpoczynającej się 1 marca promocji katalogowej organizator oferuje m.in. bezpłatną gwarancję stałej ceny i darmowe pośrednictwo wizowe, a także dodatkowe rabaty dla stałych klientów, sięgające tysiąca złotych na osobę.

Katalog na rok 2017 składa się z dwóch części. Z jednej strony indyjski słoń zaprasza do świata egzotyki Ecco Travel, gdzie biuro oferuje wyprawy do Indii, Chin, Japonii, Izraela, Emiratów Arabskich, RPA, USA, na Sri Lankę i wiele innych dalekich kierunków. Z drugiej strony żółtoczerwona kamienica i kolorowe łodzie symbolizują wszystkie barwy wakacji organizowanych przez Ecco Holiday w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, na Malcie i Cyprze.

– Rola katalogu bardzo zmieniła się w ciągu kilku ostatnich lat – mówi Aleksandra Olechnowicz, menedżer ds. marketingu i PR-u w Ecco Holiday, cytowana w komunikacie prasowym. – Kiedyś służył on do zaprezentowania pełnej oferty na dany sezon. Mimo tej samej objętości dziś katalog to tylko fragment naszych możliwości – dodaje.

Jak opisuje, touroperator zaprosił prawie 400 agentów do udziału w ankiecie. Zdecydowana większość uznała, że katalog jest potrzebny i pomaga w sprzedaży. – Jak wynikało z odpowiedzi opisowych, w przypadku wycieczek objazdowych klient traktuje go jako pewnego rodzaju przewodnik, w którym zapoznaje się z trasą zwiedzania, programem, atrakcjami i porównuje z innymi wycieczkami w katalogu. W przypadku wypoczynku proces zakupu wygląda nieco inaczej i jest bardziej dynamiczny. Bez względu na rodzaj oferty klient, który wychodzi z katalogiem w ręku, bardzo często wraca. I to był najważniejszy argument, w odpowiedzi na który w tym tygodniu do biur trafią nasze katalogi – dodaje.

Inauguracji katalogu towarzyszyć będzie cykl spotkań organizatora z agentami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Część konferencji poświęcona zostanie najważniejszemu kierunkowi z oferty Ecco Travel – Chinom, a poprowadzą ją zaproszeni kontrahenci z Chin. Nie obędzie się bez tai chi, parzenia herbaty, mierzenia strojów ludowych i konkursu, w którym wygraną są wycieczki do Chin. Każdy z uczestników otrzyma zestaw chińskich pamiątek, a wśród nich: pałeczki, pojemniki na herbatę, kubki, breloczki, miniparawany, i minirolety i pluszowe misie panda.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Etna leje lawę, przyciąga turystów i zatrzymuje samoloty

Kolejny dzień trwa wzmożona aktywność wulkanu Etna na Sycylii, gdzie dochodzi do nowych erupcji ...

CPK zrewolucjonizuje podróże koleją

Spółka Centralny Port Komunikacyjny przedstawiła projekt Strategicznego Studium Lokalizacyjnego. Zawiera on mapy korytarzy dla ...

Arabia Saudyjska szykuje się na przyjazd turystów

Wraz z inwestowaniem w rozwój turystyki Arabia Saudyjska rozpoczyna badania archeologiczne na wielką skalę. ...

EasyJet połączy Lublin z Mediolanem

Jesienią lublinianie będą mogli polecieć bezpośrednio do Mediolanu. Będzie to piętnasta trasa oferowana przez ...

Grecos: Mamy katalog inny niż wszyscy

Hotele uporządkowane nie według kierunków, ale według rodzajów – to charakterystyczna cecha katalogu biura ...

MSZ: Terroryści w Egipcie mogą zaatakować turystów

„Na terytorium Egiptu może dochodzić do ataków na miejsca odwiedzane przez turystów, miejsca kultu ...