Wakacje.pl zgarniają nagrody

Materiały promocyjne

Na koncie Wakacji.pl znalazły się trzy nowe wyróżnienia. Agent został uznany najpopularniejszą marką turystyczną, najlepszym internetowym biurem podróży oraz jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce i na Pomorzu

– Wyróżnienie na jednej płaszczyźnie można by traktować jako przypadek albo szczęście. Przy dwóch można już mówić o dobrej passie. Trzy wskazania od różnych środowisk, w tym te najważniejsze, konsumenckie, są dowodem na to, że skutecznie odpowiadamy na potrzeby polskich turystów, dostarczając im najlepsze, skrojone na miarę oferty z rynku i doradzając w wyborze wakacyjnych kierunków – mówi cytowany w komunikacie prasowym Dariusz Górzny, prezes Enovatis SA, właściciela portalu Wakacje.pl.

Wakacje.pl otrzymały Złoty Medal 2016 w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta, w którym o zwycięstwie decydują kupujący. To już trzecie takie wyróżnienie w kategorii turystycznej w ciągu ostatnich trzech lat. Potrójne złoto zamieniło się w tym roku w platynę – Wakacje.pl jako jedyny agent turystyczny otrzymały Grand Prix 2016. Plebiscyt Laur Konsumenta ma na celu wyłonienie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach oraz określenie konsumenckich wyborów Polaków.

Kolejne wyróżnienie dla Wakacje.pl to także wynik wyboru konsumentów, którzy po raz 8. wybrali najlepsze internetowe biuro podróży. Tytuł i godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to wyróżnienie przyznawane najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Godło potwierdza jakość produktów i usług, świadczy także o zaufaniu konsumentów i renomie. Plebiscyt organizowany jest przez redakcje serwisów Forum Biznesu i Biznes Trendy dziennika „Rzeczpospolita”.

Spółka Enovatis SA, właściciel Wakacje.pl, po raz kolejny znalazła się zaś w rankingu Gazele Biznesu, wyróżniającym najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. W zestawieniu firma zajmuje 62. pozycję na Pomorzu i 574. w skali kraju (awans o 119 miejsc w porównaniu z zeszłym rokiem).

– Można żartobliwie powiedzieć, że Wakacje.pl są jak pędząca gazela w złocie i laurach, ale z całą pewnością na tych laurach nie spoczniemy. Nagrody dają nam jeszcze większą motywację do nieustannego poprawiania jakości naszych usług i potwierdzenia naszym klientom słuszności ich wyboru – zapewnia Górzny.

Wakacje.pl to pierwszy portal turystyczny w Polsce. Działa od 1999 roku. W ofercie marki znajduje się ponad 100 biur podróży. Agent z Gdańska operuje również w kanale tradycyjnym – ma 87 salonów stacjonarnych w 69 miastach w Polsce. Od grudnia 2015 roku Wakacje.pl są częścią Grupy Wirtualna Polska.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Niemieckim agentom lepiej się powodzi

Rentowność niemieckich agentów zatrudniających do pięciu osób poprawiła się. Niestety, wielu z nich ma ...

IGHP ma nową szefową na Dolnym Śląsku

Joanna Stypa-Loręc została nową dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie dolnośląskim. Na ...

Sabre i Google łączą siły

Twórca technologii dla branży turystycznej, firma Sabre i dostawca rozwiązań chmurowych, platforma Google Cloud ...

Ibis Styles Warszawa City już otwarty dla gości

Wyłaniającym się ze ściany fragmentem tramwaju i kolorowym oświetleniem przypominającym komunikacyjny plan miasta – ...

Czarnogóra – turyści ewakuowani z powodu pożarów

Ponad 100 turystów ewakuowano z wybrzeża w Czarnogórze ze względu na szalejące pożary. Ogień ...

Rekordowe temperatury w Dolinie Śmierci

Słupek rtęci w słynnej Dolinie Śmierci w Kalifornii i w rejonie miasta Needles osiągnie ...