Więcej Grecji u Thomasa Cooka

AFP

O 40 procent wzrósł popyt na wakacje w Grecji u touroperatorów należących do Grupy Thomasa Cooka. Koncern już ogłosił, że na przyszłe lato zwiększy liczbę miejsc w tym kraju

Jak podaje portal Travel Weekly, nowością w ofercie koncernu będzie między innymi wypoczynek w Paralii na Riwierze Olimpijskiej w połączeniu z przelotami do Salonik z Manchesteru i Birmingham. Grupa otwiera tam nowy hotel z sieci Sentido Mediterranean Village Hotel & Spa, z którego pokojów będzie można podziwiać Olimp.

Na lato 2018 roku Thomas Cook wprowadza też do brytyjskiej oferty pobyty w Złotych Piaskach w Bułgarii, na Costa Brava w Hiszpanii oraz na Maderze. Łącznie w programie pojawi się siedem nowych hoteli pod markami należącymi do koncernu. Z kolei linie lotnicze Thomas Cook będą obsługiwać nowych 17 tras, wśród nich do Warny, Funchal i katalońskiej Girony.

Sprzedaż wyjazdów na wakacje 2018 roku rozpoczęła się w czwartek, 23 marca. – Spodziewamy się powrotu do tradycyjnych pakietów wypoczynkowych na Costa Brava, ciężko pracowaliśmy, żeby włączyć tam do programu kilka najwyższej jakości hoteli – wyjaśnia prezes Thomasa Cooka na Wielką Brytanię Chris Mottershead. – Madera jest z kolei idealna dla tych, którzy szukają czegoś innego niż all inclusive. Kiedyś postrzegana była jako miejsce dla starszych turystów, ale jej różnorodna oferta gastronomiczna i piękna natura może zachęcić także innych klientów – dodaje prezes.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Air China zawiesza połączenia z Pjongjangiem

Chińskie linie lotnicze poinformowały o zawieszeniu połączeń z Koreą Północną. Do Pjongjangu można się ...

Wow Air znalazł inwestora

Indigo Partners, amerykański fundusz kapitałowy, między innymi główny udziałowiec Wizz Aira, chce zainwestować w ...

Prawie 10 tysięcy ludzi na lotnisku w Radomiu

Prawie 10 tysięcy pasażerów obsłużyło w 2016 roku lotnisko w Radomiu. Dynamiczny wzrost odnotowano ...

Do więzienia za fałszywą reklamację wypoczynku

15 i 9 miesięcy więzienia – taką karę nałożył brytyjski sąd na parę turystów, ...

Na lotnisku w Rzeszowie stanie Holiday Inn

Będzie miał 120 pokojów i będzie kosztować 34 miliony złotych – rusza budowa hotelu ...

TT Warsaw: Polskie szlaki znaczone żurem i piernikiem

Regionalna kuchnia to nasz kapitał – mówi jeden z wystawców na targach turystycznych TT ...