DER Touristik buduje w Chorwacji

Materiały promocyjne

50 milionów euro zainwestuje DER Touristik w budowę swojego pierwszego hotelu w Chorwacji. Czterogwiazdkowy obiekt z sieci LTI przyjmie pierwszych gości latem 2018 roku

LTI, sieć hoteli należąca do DER Touristik, powiększy się o obiekt w Chorwacji – na Riwierze Makarskiej. Jak podaje portal Travel Talk, spółka podpisała już umowę na zarządzanie nowym hotelem, a wartość inwestycji szacowana jest na 50 milionów euro.

Czterogwiazdkowy LTI Romana Makarska będzie dysponował 267 pokojami. 70 procent z nich ma mieć widok na morze. W ofercie znajdą się też pokoje rodzinne i apartamenty. – Obiekt ten jest krokiem milowym w naszej strategii rozwoju i ma być projektem wzorcowym w odniesieniu do jakości i zarządzania – mówi Christian Grage, prezes DER Touristik Hotels (DTH), należącej do do DER Touristik firmy zarządzającej hotelami.

Grage podkreśla, że w przyszłości LTI Romana Makarska ma być punktem odniesienia w wyznaczaniu standardów w obiektach w Chorwacji i innych krajach. – Dzięki podpisaniu umowy na zarządzanie możemy wykorzystać nasze doświadczenie i na etapie planowania, w czasie budowy – podkreśla Grage.

Hotel ma być otwarty w czerwcu 2018 roku. Noclegi w nim będą sprzedawać należący do grupy ITS, Jahn Reisen i Dertour. Firma informuje, że dzięki budowie obiektu w regionie powstanie około 200 miejsc pracy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Młody Polak jest z chatbotem za pan brat

Internetowi sprzedawcy usług turystycznych coraz częściej sięgają po chat boty, elektroniczne roboty, które zastępują ...

12 czerwca koniec z ukraińskimi wizami do Unii?

12 czerwca Unia Europejska chce znieść wizy dla obywateli Ukrainy – dowiedziało się nieoficjalnie ...

Pasażer kolei z takimi prawami, jak pasażer samolotu

Większe odszkodowania za opóźnienia i większe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami, a także miejsce ...

Złoty Certyfikat POT dla Żywego Muzeum Piernika

Dziesięć najlepszych produktów turystycznych i jeden wyjątkowy – nagrodzony Złotym Certyfikatem POT – zostało ...

Rosną pensje w brytyjskiej turystyce

O 3,16 procent wzrosło średnie wynagrodzenie w turystyce w Wielkiej Brytanii. Przeciętnie w branży ...

Brytyjscy agenci: Dwa biura podróży to za mało

Po upadku Thomasa Cooka brytyjskim agentom turystycznym niebezpiecznie skurczyła się możliwość wyboru ofert biur ...