DER Touristik buduje w Chorwacji

Materiały promocyjne

50 milionów euro zainwestuje DER Touristik w budowę swojego pierwszego hotelu w Chorwacji. Czterogwiazdkowy obiekt z sieci LTI przyjmie pierwszych gości latem 2018 roku

LTI, sieć hoteli należąca do DER Touristik, powiększy się o obiekt w Chorwacji – na Riwierze Makarskiej. Jak podaje portal Travel Talk, spółka podpisała już umowę na zarządzanie nowym hotelem, a wartość inwestycji szacowana jest na 50 milionów euro.

Czterogwiazdkowy LTI Romana Makarska będzie dysponował 267 pokojami. 70 procent z nich ma mieć widok na morze. W ofercie znajdą się też pokoje rodzinne i apartamenty. – Obiekt ten jest krokiem milowym w naszej strategii rozwoju i ma być projektem wzorcowym w odniesieniu do jakości i zarządzania – mówi Christian Grage, prezes DER Touristik Hotels (DTH), należącej do do DER Touristik firmy zarządzającej hotelami.

Grage podkreśla, że w przyszłości LTI Romana Makarska ma być punktem odniesienia w wyznaczaniu standardów w obiektach w Chorwacji i innych krajach. – Dzięki podpisaniu umowy na zarządzanie możemy wykorzystać nasze doświadczenie i na etapie planowania, w czasie budowy – podkreśla Grage.

Hotel ma być otwarty w czerwcu 2018 roku. Noclegi w nim będą sprzedawać należący do grupy ITS, Jahn Reisen i Dertour. Firma informuje, że dzięki budowie obiektu w regionie powstanie około 200 miejsc pracy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Majorka nie tak popularna jak przed rokiem

W czerwcu średnie obłożenie hoteli na Majorce wyniesie 50-60 procent. To o 15 punktów ...

Komisarz uratuje polskiego armatora

Wicepremier Mateusz Morawiecki wprowadził do Polskiej Żeglugi Morskiej zarząd komisaryczny – poinformował resort gospodarki ...

Turyści na Dominikanie zmarli śmiercią naturalną

W tym roku w Dominikanie w krótkim czasie zmarło kilku amerykańskich turystów. To rzuciło ...

Urodziny tureckiego giganta turystycznego – OTI Holding

– W Polsce działamy agresywnie, bo to duży i stabilny rynek. Szkoda tylko jeszcze, ...

UFO zapowiada strajk w Germanwings

Związek zawodowy personelu pokładowego UFO wezwał swoich członków z tanich linii lotniczych Lufthansy, Germanwings, ...

Chińczycy wesprą linie lotnicze

Trzy miliardy dolarów straciły w lutym chińskie linie lotnicze z powodu epidemii koronawirusa. Cała ...