Neckermann ma drugi hotel Casa Cook

materiały prasowe

100 pokojów, klub plażowy z restauracją, spa z basenem, sauną i hammamem – to niektóre elementy nowego hotelu z nowej sieci biura podróży Neckermann, Casa Cook. Obiekt stanął na greckiej wyspie Kos

Sieć Casa Cook powstaje „w celu zapełnienia niszy w branży turystycznej: butikowych nadmorskich resortów spełniających potrzeby nowej generacji niezależnych turystów. Pozycjonowana jako premium, marka Casa Cook adresowana jest do zamożniejszych turystów zainteresowanych modą, designem, ale też przede wszystkim zachowaniem równowagi między pracą a życiem osobistym i szukających autentycznych przeżyć”. Hotel na Kos ma „przytulne strefy relaksu, zapewniające prywatność wypoczynku”, a są one „równie istotne, jak wspólne przestrzenie wzmacniające poczucie wspólnoty”.

Casa Cook Kos ma 100 pokojów, w tym: 50 dwuosobowych, 40 oznaczonych jako junior suity, siedem – suity, a trzy villa suity. Do tego klub plażowy z restauracją, bar, studio fitness, spa z basenem, sauną, hammamem, parking. W pokojach goście mają m.in. klimatyzację, bezpłatny dostęp do WiFi, sejf i suszarkę.

Jak wyjaśnia cytowany w komunikacie polskiego biura podróż Neckermann, należącego do koncernu Thomas Cook, zastępca prezesa Efe Türkel, sieć Casa Cook wyróżnia niepowtarzalność, którą przejawia się w wyjątkowym wzornictwie, aranżacji przestrzeni, wyszukanej kuchni i atmosferze. – To hotele i forma wypoczynku kierowana do osób otwartych na spotkania z innymi, poszukujących autentycznych doznań związanych z lokalną kulturą, szukających czegoś innego niż typowe wakacje all inclusive – dodaje.

Cena noclegu ze śniadaniem wynosi od 480 zł od osoby – informuje biuro prasowe Neckermanna.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Opole zaprasza turystów na wieżę ratusza

Wieża opolskiego ratusza będzie udostępniona dla zwiedzających. Pierwsze wycieczki z przewodnikiem mogą wejść na ...

W biurach podróży ceny nie chcą spadać

Mimo rozpoczęcia wakacji i wejścia w okres wyprzedaży (last minute) ceny wycieczek w biurach ...

Debreczyn. Miasto na skraju puszty

Debreczyn jest drugim co do wielkości miastem Węgier – po Budapeszcie, od którego jest ...

IATA doradzi w sprawie budowy CPK

Spółka Centralny Port Komunikacyjny powołała z IATA wspólną komisję. Chce konsultować ze wszystkimi liniami ...

LOT zawiezie turystów w niedzielę do Bułgarii

9 czerwca przyszłego roku LOT otworzy połączenie z Warszawy do Warny. Będzie to druga ...

Białoruś odnowi park Ogińskiego

W Zalesiu na północy Białorusi rozpoczęto odnawianie XIX-wiecznego parku otaczającego pałacyk Michała Kleofasa Ogińskiego. ...