Rainbow – wysyp nowości na przyszłe lato

Filip Frydrykiewicz

Lefkada i Tassos w Grecji, Krk w Chorwacji, Macedonia, zachodnia Sardynia i więcej plaż w Hiszpanii – to nowości w ofercie biura podróży Rainbow. Touroperator rozpoczął sprzedaż wyjazdów na lato 2018

Touroperator rozpoczął sprzedaż wyjazdów na przyszły rok. – W pierwszej kolejności do klientów trafiła oferta wczasowa, w której znajdą wiele nowości – mówi rzecznik prasowy biura podróży Radiomir Świderski. Nie zabraknie obiektów z Polską Strefą i Figloklubów z animacjami po polsku dla dzieci i dorosłych. To wszystko „Najtaniej pod słońcem” – dodaje.

I wymienia nowe kierunki w ofercie Rainbow. Jest wśród nich „perła Wysp Jońskich”, czyli Lefkada, Tassos – „wyspa, która zachowała unikatowyy, grecki charakter”, a także Macedonia z jego słynnym jeziorem Ochrydzkim. – Bardzo zróżnicowana oferta wyjazdów do Chorwacji wzbogaciła się o leżącą na północy, usianą niezliczoną liczbą zabytków i plaż wyspę Krk – opowiada Świderski. We Włoszech natomiast organizator dodał zachodnią część Sardynii „ze słynną Grotą Neptuna, rajskim Stintino i Alghero – miastem z wyjątkową zabudową nawiązującą do sztuki katalońskiej”.

Dla wybierających się do Hiszpanii Rainbow ma Wybrzeże Kadyksu i Costa Ballena z „doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i Kadyksem, uważanym za najstarsze miasto Europy”.

– Tym, którzy lubią bardziej egzotyczne miejsca proponujemy Kubę (Varadero) i rajską wyspę Bali, stanowiącą również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całej Indonezji. Lecimy tam bez przesiadek dreamlinerem – opowiada Świderski.

Touroperator zachwala też swoje hotele z Figloklubami, w których przez sześć dni w tygodniu animacje prowadzą polscy animatorzy, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – podkreśla Świderski. – Hotele te charakteryzuje dobry standard i infrastruktura przystosowana do potrzeb rodzin z dziećmi – dodaje.

Rainbow zapowiada kontynuowanie działalności Polskich Stref ulokowanych przy tańszych hotelach i apartamentach, w których codziennie wieczorem mogą bawić się dorośli turyści. Organizowane sa dla nich konkursy, pokazy filmów, dyskoteki.

Jako „kolejne niespodzianki” zapowiada Świderski niestandardowe długości wyjazdów na 3, 4, 10 lub 11 dni w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii i Portugalii. Mamy też hotele wyłącznie dla dorosłych klientów, obiekty tego typu można znaleźć m.in. w Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Chorwacji, Turcji i Maroku.

Touroperator informuje, że „tylko teraz klienci kupują <>, czyli mają 100 procent pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem”. – Oznacza to, że jeśli od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Tym samym zapewnia, że lepszej ceny niż w przedsprzedaży nie będzie – wyjaśnia Świderski.

Touroperator przewidział wiele zachęt do wczesnego kupowania: rabaty do 40 procent,  dodatkowo rabaty dla dzieci, też do 40 procent i 20 procent zniżki dla drugiej osoby w przypadku par. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu standard w samolocie na wybranych rejsach gratis, a miejsc premium z rabatem 50 procent. Kolejnymi istotnymi elementami jest możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem i „bardzo korzystna wysokość zaliczki”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Bilety Polregio na platformie e-podróżnik.pl

Teroplan, twórca ogólnopolskiej wyszukiwarki e-podróżnik.pl, i Przewozy Regionalne, właściciel kolejowej marki Polregio, podpisali umowę ...

Więcej LOT-ów na trasach krajowych

LOT zapowiada uruchomienie dodatkowych rejsów między Warszawą a Poznaniem, Rzeszowem i Lublinem. Liczy że ...

Ostatnie lądowanie Air Berlina

Po 40-tu latach działalności niemiecka linia lotnicza Air Berlin przestaje latać. Późnym wieczorem na ...

Będą rosły opóźnienia lotów. Lotniska się zatykają

Rok 2018 przyniesie eksplozję opóźnień samolotów w Europie. Potem będzie coraz gorzej, bo europejskie ...

British Airways zachęca do samodzielnej odprawy

British Airways jako pierwsza brytyjska linia lotnicza wprowadziła samoobsługową odprawę pasażerską. W ten sposób ...

PPL kupił większość udziałów Baltony

Spółka skarbu państwa przejmie 80,68 procent udziałów w Baltonie i ogłosi wezwanie do sprzedaży ...