TUI: nowa platforma, stare rady dla turystów

Materiały promocyjne

TUI przygotowało nową platformę informacyjną. Na portalu travel.me znajdują się artykuły blogerów, ekspertów turystycznych i dziennikarzy prezentujące 180 krajów z oferty wszystkich marek koncernu

W serwisie, który prowadzony jest po niemiecku i angielsku, znalazły się informacje dotyczące krajów, do których TUI organizuje wyjazdy. Umieszczono w nim także wcześniejsze materiały, publikowane na niemal 600 profilach w mediach społecznościowych (m.in. z Twittera, Facebooka, Youtube’a i Instagrama) prowadzonych przez 300 marek należących do koncernu, w tym hoteli, touroperatorów, operatorów rejsów wycieczkowych i związanych z nimi blogerów.

Na platformie znaleźć też można artykuły publikowane w magazynach pokładowych linii lotniczych TUI i filmy (także na żywo) prezentujących różne wydarzenia z życia spółek koncernu. Kolejne teksty, zdjęcia i filmy pojawiają się w serwisie każdego dnia.

Jak informuje portal WUV.de, za kompilację materiałów odpowiedzialna jest berlińska agencja Blumberry. Do jej obowiązków należy również redagowanie publikowanych tekstów. Według zapowiedzi serwis będzie prowadzony nie tylko po niemiecku i angielsku, lecz także w pięciu innych językach. Zasięg portalu szacowany jest na 8 milionów użytkowników.

– Na Travel.me tworzymy wspólne miejsce dla wszystkich informacji zbieranych przez koncern i prezentujemy różne oblicza marki TUI – komentuje projekt Magnus Hüttenberend, kierownik komunikacji elektronicznej w Grupie TUI.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Porty Lotnicze szykują Radom na 3 miliony pasażerów

30 stanowisk check-in, dziewięć punktów kontroli bezpieczeństwa, dziewięć gate’ów i tyle samo poczekalni dla ...

Statki wycieczkowe ucierpią przez koronawirusa

Dla organizatorów rejsów wycieczkowych gehenna, jaką przeżywali pasażerowie Diamond Princess jest najgorszą antyreklamą. Popyt ...

Prezes POT: Więcej nowoczesnej promocji

– W przyszłym roku czekają nas duże zmiany – zwiększamy budżet na promocję o ...

Na mundial bez wiz, wystarczy paszport kibica

Kibice udający się na piłkarskie mistrzostwa świata wjadą do Rosji bez wiz – poinformowało ...

Mieszkańcy hawajskiej wyspy nie chcą turystów

Tubylcy utworzyli żywy łańcuch i zablokowali wjazd około 50 turystów do Parku Stanowego Ha’ena ...

Polska wśród najgościnniejszych krajów

W plebiscycie Booking.com na najbardziej gościnne miejsca na świecie Polska znalazła się w pierwszej ...