Wakacyjni Eksperci jadą do Grecji

Aleksander Kramarz wylądował dzisiaj na Rodos. Fot. Aleksander Kramarz

Jak wygląda podróżowanie i wypoczywanie po pandemii? Dwaj znani agenci turystyczni, Aleksander Kramarz i Grzegorz Kołłb-Sielecki, podjęli się relacjonowania pierwszych po przerwie wyjazdów turystów do Grecji.

Akcję pod marką Wakacyjnego Eksperta zorganizowało wspólnie z biurem podróży Grecos Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych. Ze strony OSAT-u biorą w niej udział Aleksander Kramarz (Mixtravel z Prudnika) i Grzegorz Kołłb-Sielecki (Lastowicze.pl z Kielc). Obaj znani są z tego, że podczas wyjazdów, choćby studyjnych organizowanych przez touroperatorów, nie rozstają się z aparatami fotograficznymi, którymi nie tylko robią zdjęcia, ale i kręcą filmy z odwiedzanych miejsc. Swoje materiały udostępniają w sieci.

CZYTAJ TEŻ: Wakacyjny Ekspert już w sieci

– Byli dziesiątki razy na różnych imprezach, profesjonalnie fotografują i filmują – opowiada prezes OSAT Marcin Wujec. – Tym razem ich zadaniem będzie popatrzeć oczami agenta turystycznego, jak wygląda podróżowanie w nowych warunkach, po covidzie. Liczymy, że swoimi zdjęciami, filmami, komentarzami przekażą najlepiej, co się zmieniło. Jak reagują klienci, jak działają procedury sanitarne na lotniskach i w hotelach, jak są przygotowane hotele, plaże i same miejscowości wypoczynkowe. Dzięki temu członkowie OSAT, Wakacyjni Eksperci, będą jeszcze lepiej przygotowani do rozmowy ze swoimi klientami – zapewnia.

Kramarz już dzisiaj poleciał na Rodos. W poniedziałek Kołłb-Sielecki wyruszy na Zakintos. – Być może będzie takich wyjazdów i relacji więcej, ale te dwie pierwsze są szczególnie ważne, bo ruch czarterowy dopiero wraca i trzeba ośmielić kolejnych turystów – dodaje Wujec.

Mogą Ci się również spodobać

Wyjazd z biurem podróży? Nie, dziękuję

„Więzienie”, „przedszkole dla dorosłych”, „masowe ekspedycje” – tak wakacje zorganizowane przez biura podróży postrzegają ...

Wodoodporny smartfon IP68! Jak wybrać do zadań specjalnych?

Zagrajmy w grę. Zamknijmy oczy i uruchommy wyobraźnię. Wyobraźmy sobie życie bez smartfona. To ...

Rada Etyki Mediów w obronie właścicielki Litwora

Naruszenie podstawowych zasady etyki dziennikarskiej i obiektywizmu zarzuciła Rada Etyki Mediów telewizji Polsat, Polsat ...

Qatar Airways dowiozą pasażerów pociągiem

Niemieccy pasażerowie, którzy chcą lecieć Qatarem Airways z Frankfurtu, Monachium lub Berlina, mogą teraz ...

Zaczyna się remont lotniska w Wilnie

Od 14 lipca do 18 sierpnia samoloty, również te z Warszawy, zamiast w Wilnie ...

Gut-Mostowy: Zmieniam formułę rozmów z branżą turystyczną

Formuła konsultacji ze wszystkimi w ramach Zespołu Kryzysowego spełniła swoją rolę – napisał do ...