FTI do agentów: Zarabiasz dla nas? Wyjeżdżaj taniej

AFP

Ponad milion euro zainwestuje w tym roku niemiecki touroperator FTI w tańsze oferty dla swoich agentów. Z wyjazdów skorzystać może 4 tysiące ludzi

FTI to czwarty co do wielkości touroperator w Niemczech. Według ostatniej analizy rynku organizatorów z krajów niemieckojęzycznych, którą co roku prowadzi magazyn branżowy „FVW”, Grupa FTI, do jakiej należy to biuro, miała 2,55 miliarda euro obrotu. Przed nią znalazły się TUI, Thomas Cook i DER Touristik. Firma oferuje wycieczki do niemal każdego zakątka świata, zarówno lotnicze, jak i z dojazdem własnym.

Jak donosi portal Travel One, w tym roku FTI dużo zainwestuje w przecenienie wyjazdów dla swoich agentów. Ci ostatni, by móc skorzystać z promocji, muszą wykazać się obrotem nie mniejszym niż 15 tysięcy euro i przynależnością do klubu Orange Experts Club (platforma szkoleniowa dla agentów FTI).

Propozycje obejmują wyjazdy do najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. Przykładowo na tygodniowy pobyt w tureckim Bodrum można wyjechać za 199 euro. Osoba towarzysząca płaci od 249 euro, a dziecko od 99 euro. W cenę wliczone są dojazd pociągiem do miasta wylotowego w Niemczech, przelot, nocleg w hotelu 4- lub 5-gwiazdkowym i wyżywienie w formie ultra all inclusive. Do wyboru są terminy między 1 maja a 31 października 2018 roku. Z kolei na 3 dni na Majorce w 3,5-gwiazdkowym obiekcie z dwoma posiłkami trzeba wydać od 29 euro, przy pobycie na 7 dni cena rośnie do minimum 69 euro. Ten sam koszt ponoszą turyści podróżujący razem z wakacyjnym doradcą. Inne propozycje dotyczą wakacji na Costa del Sol, Gran Canarii i Szarm el-Szejk.

Z programu maja w tym roku skorzystać 4 tysiące agentów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Pracownicy greckich hoteli protestują

W Grecji trwa 24-godzinny strajk pracowników hoteli i restauracji, którzy sprzeciwiają się reformom rynku ...

Opóźniony samolot? Odszkodowanie wypłaci organizator lotu

Odszkodowanie za opóźniony lot musi wypłacić ta linia lotnicza, w której klienci kupili bilety, ...

50 tysięcy pasażerów z Olsztyna

Port lotniczy Olsztyn–Mazury odprawił 50 tysięcy pasażerów Z lotniska Olsztyn–Mazury latają obecnie samoloty rejsowe ...

Hays Travel bierze sklepy Thomasa Cooka

555 salonów Thomasa Cooka przejął agent turystyczny Hays Travel. Dzięki temu będzie miał największą ...

Awaria na lotnisku w Edynburgu

Ze względu przerwę w dostawie prądu na lotnisku w Edynburgu w Szkocji częściowo zmieni ...

Eksperci od Dubaju pojadą zwiedzić emirat

Dubai Expert, program szkoleniowy dla touroperatorów i agentów turystycznych, ma teraz także polską wersję ...