TUI: Najważniejsze indywidualne podejście do klienta

Bloomberg

Większa dbałość o indywidualne zadowolenie każdego klienta TUI to cel działu TUI Destination Experiences i jeden z trzech filarów, na których będzie opierać się rozwój koncernu

Dział TUI Destination Experiences zajmuje się organizacją transferów, wycieczek i obsługą gości w wakacyjnych miejscach. – Przez cyfryzację naszej firmy i poszerzenie oferty produktowej chcemy, aby urlop naszych klientów był indywidualnym doświadczeniem. To podejście widoczne jest też w naszej nazwie – mówi dyrektor zarządzający TUI Destination Experiences David Schelp.

TUI Destination Experiences to obok hoteli i rejsów wycieczkowych jeden z głównych obszarów rozwoju całej grupy. Wszystkie trzy segmenty księgowane są w sprawozdaniach finansowych od pierwszego kwartału 2018 roku jako „Holiday Experiences”. Zdaniem firmy, jeszcze większy nacisk na personalizację oferty to szansa na rozwój. Tylko w tym roku rozliczeniowym koncern szacuje, że dochody TUI Destination Experiences wzrosną o 15 procent. Pomóc ma wykorzystanie nowoczesnych narzędzi. Klient nie tylko otrzyma propozycje przygotowane specjalnie dla niego, ale może też w czasie swojego urlopu kontaktować się z TUI przez całą dobę przez aplikację TUI App, telefon, sms-y, czat lub stronę internetową gotui.com. W dalszym ciągu będzie mógł też porozmawiać z rezydentem. A ponieważ każdy kontakt zapisany zostanie w systemie informatycznym, w przyszłości jeszcze łatwiej będzie przygotować dla turysty spersonalizowaną ofertę do wykorzystania w czasie urlopu.

Grupa ogłosiła niedawno, że przejmuje dział Destination Managements od Hotelbeds. Transakcja musi zyskać jeszcze akceptację urzędu antymonopolowego. Obecnie TUI Destination Experiences zatrudnia 6,5 tysiąca pracowników w 23 krajach, jego siedziba znajduje się w Palmie na Majorce.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lotnisko w Babimoście: Listopad urósł o 124 procent

Port lotniczy Zielona Góra-Babimost obsłużył w przedostatnim miesiącu roku prawie 3 tysiące pasażerów, notując ...

Air France utrzymuje rejsy do Stanów Zjednoczonych

Air France zamierza utrzymać połączenia do Atlanty, Chicago, Detroit, Los Angeles, Nowego Jorku, San ...

Lux Express przyłącza się do sieci partnerów Polonusa

Estoński przewoźnik Lux Express podejmuje współpracę z siecią Polonus Partner. Lux Express jest największą ...

W 2019 roku tureckie hotele podrożały

W ubiegłym roku za nocleg w hotelu w Turcji trzeba było zapłacić średnio o ...

Założyciel Lidla Podróże odszedł z firmy

Pierwszy szef internetowego sklepu z wycieczkami dla klientów sklepów Lidla, Lidl Podróże, Adam Dudziński ...

Condor w Locie? Niemiecka branża turystyczna odetchnęła z ulgą

Niemieccy touroperatorzy są zadowoleni z przejęcia Condora przez LOT, bo dzięki temu na rynku ...