Neckermann jak Booking.com

Materiały promocyjne

Neckermann Podróże wprowadza ułatwienia w sprzedaży hoteli i apartamentów. Do siedmiu dni przed wyjazdem klienci mogą bez dodatkowej opłaty zmienić rezerwację lub odstąpić od umowy z minimalnymi kosztami

Neckermann jest wśród polskich touroperatorów jednym z czołowych organizatorów wakacji z dojazdem własnym. Wprowadza rozwiązanie, mające zachęcić klientów do śmielszego rezerwowania hoteli i apartamentów. Wszyscy turyści, którzy do końca marca przyszłego roku zarezerwują sobie wyjazd zimowy lub letni, skorzystają z „rezerwacji bez ryzyka”. O co chodzi? Mieści się w tym mała, bo jedynie 5-procentowa zaliczka. Resztę należności za noclegi klient może wpłacić do siedmiu dni przed wyjazdem. Do tygodnia przed podróżą może też dowolnie i bez żadnych kosztów zmieniać swoją rezerwację, na przykład  miejsce wakacji, hotel czy termin. Jeśli całkowicie zrezygnuje z wakacji, straci stosunkowo niedużo – zaliczkę.

– Dla klientów rezerwujących wakacyjne hotele czy apartamenty, obok jakości oferty i jej ceny ważne są same warunki zakupu – mówi dyrektor sprzedaży w Neckermannie Artur Rezner. – Jesteśmy przekonani, że dzięki elastycznym warunkom rezerwacji więcej osób zdecyduje się na wyjazd z nami na wakacje. Nowe zasady rezerwowania są rewolucyjne. Dzięki nim będziemy mogli konkurować z portalami specjalizującymi się w sprzedawaniu samych noclegów – wyjaśnia. Tym samym nawiązuje do warunków, jakie oferuje Booking.com.

Neckermann Podróże ma w bazie prawie 3000 obiektów w regionach narciarskich i w popularnych kurortach w krajach basenu Morza Śródziemnego. Z Neckermannem można wybrać się też do parków rozrywki i na krótki wypad do ponad 60 europejskich miast – zapewnia firma w komunikacie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

„Stacja Wolność” z przewodnikiem miejskim

PKP Intercity i Polska Organizacja Turystyczna organizują spacery z przewodnikami po polskich miastach, zachęcając ...

W Bieszczadach obudziły się niedźwiedzie

Tropy co najmniej kilkunastu niedźwiedzi zauważyli w ostatnich dniach leśnicy w Bieszczadach. Przebudzone z ...

Wypadek polskich turystów w Egipcie

Na wiozący polskich turystów autokar wpadła jadąca z dużą prędkością ciężarówka. Cztery osoby są ...

15 procent więcej podróży Ukraińców do Unii Europejskiej

Pół roku po zniesieniu obowiązku wizowego obywatele Ukrainy przekroczyli granicę swego kraju z Unią ...

Wielka Brytania zarabia na monarchii

Brytyjska monarchia przynosi krajowi półtora miliarda zysku rocznie – wynika z badań Brand Finance ...

Bardzo dobry sierpień lotniska w Zielonej Górze

W sierpniu liczba pasażerów, którzy odlecieli z Zielonej Góry, wzrosła o 138 procent w ...