Neckermann jak Booking.com

Materiały promocyjne

Neckermann Podróże wprowadza ułatwienia w sprzedaży hoteli i apartamentów. Do siedmiu dni przed wyjazdem klienci mogą bez dodatkowej opłaty zmienić rezerwację lub odstąpić od umowy z minimalnymi kosztami

Neckermann jest wśród polskich touroperatorów jednym z czołowych organizatorów wakacji z dojazdem własnym. Wprowadza rozwiązanie, mające zachęcić klientów do śmielszego rezerwowania hoteli i apartamentów. Wszyscy turyści, którzy do końca marca przyszłego roku zarezerwują sobie wyjazd zimowy lub letni, skorzystają z „rezerwacji bez ryzyka”. O co chodzi? Mieści się w tym mała, bo jedynie 5-procentowa zaliczka. Resztę należności za noclegi klient może wpłacić do siedmiu dni przed wyjazdem. Do tygodnia przed podróżą może też dowolnie i bez żadnych kosztów zmieniać swoją rezerwację, na przykład  miejsce wakacji, hotel czy termin. Jeśli całkowicie zrezygnuje z wakacji, straci stosunkowo niedużo – zaliczkę.

– Dla klientów rezerwujących wakacyjne hotele czy apartamenty, obok jakości oferty i jej ceny ważne są same warunki zakupu – mówi dyrektor sprzedaży w Neckermannie Artur Rezner. – Jesteśmy przekonani, że dzięki elastycznym warunkom rezerwacji więcej osób zdecyduje się na wyjazd z nami na wakacje. Nowe zasady rezerwowania są rewolucyjne. Dzięki nim będziemy mogli konkurować z portalami specjalizującymi się w sprzedawaniu samych noclegów – wyjaśnia. Tym samym nawiązuje do warunków, jakie oferuje Booking.com.

Neckermann Podróże ma w bazie prawie 3000 obiektów w regionach narciarskich i w popularnych kurortach w krajach basenu Morza Śródziemnego. Z Neckermannem można wybrać się też do parków rozrywki i na krótki wypad do ponad 60 europejskich miast – zapewnia firma w komunikacie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Nekera, nowe biuro podróży Macieja Nykiela, gotowe do działania

Już jutro były prezes Neckermanna Maciej Nykiel ogłosi oficjalnie start swojego nowego biura podróży ...

Best Western otworzył nowy hotel we Wrocławiu

Best Western Premier Hotel City Center to obiekt ośmiokondygnacyjny u zbiegu ul. Piłsudskiego i ...

Odśnieżył plac, zapłaci grzywnę

Z szacunku dla Owidiusza przedsiębiorca budowlany z włoskiej Abruzji sam odśnieżył plac w centrum ...

Waszczykowski otworzy polski konsulat w Teksasie

Szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski podczas rozpoczętej w piątek wizyty w USA otworzy konsulat ...

Cena lotu spadła? Google odda różnicę

Jeśli do 2 września cena biletu lotniczego zarezerwowanego za pośrednictwem Google Flights spadnie i ...

Z szalikiem przez świat

Wielkie wydarzenia sportowe, mistrzostwa, igrzyska przedstawiane są jako źródło zysku dla lokalnej gospodarki, w ...