Z Neckermannem z Olsztyna do Burgas

Materiały promocyjne

Biuro podróży Neckermann Podróże wynajęło linię lotniczą Bulgarian Air Charter, żeby w przyszłym roku wozić z nią swoich klientów z Olsztyna do Bułgarii nad Morze Czarne

Samolot będzie kursował raz na tydzień, w niedzielę. Kto nie zarezerwuje całej wycieczki w Neckermannie, będzie mógł kupić same bilety.

Latem 2018 roku z mazurskiego lotniska można już było polecieć do Burgas liniami lotniczymi Small Planet i loty te cieszyły się dużą popularnością – informuje biuro prasowe Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Ten przewoźnik w październiku ogłosił jednak upadłość.

Loty Neckermanna realizowane będą od 9 czerwca do 15 września 2019 roku. Lot potrwa ponad dwie godziny. Z Szyman samolot wyleci o 20.00, a w Burgas wyląduje o 23.10 czasu lokalnego. Z powrotem wyruszy o 17.50 czasu lokalnego i w Polsce będzie o 19.10.

Jak podaje Neckermann, do Bułgarii na tydzień wakacji można polecieć do hotelu czterogwiazdkowego z all inclusive za cenę od 1499 złotych.

– Bardzo cieszymy się na współpracę z portem lotniczym Olsztyn-Mazury – mówi prezes Neckermann Podróże Maciej Nykiel. – Bułgaria to kierunek, w którego sprzedaży jesteśmy liderem. Mamy nadzieję, że dzięki bezpośredniemu połączeniu jeszcze więcej mieszkańców regionu warmińsko-mazurskiego będzie mogło polecieć z nami na wakacje. Jestem przekonany, że jego – a także lokalnych biur agencyjnych, z którymi współpracujemy – duży potencjał sprawi, że tych lotów w przyszłości będzie więcej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wróciły kontrole graniczne. Tymczasowo

W związku ze zbliżającym się szczytem klimatycznym ONZ w Polsce na granicy wewnętrznej Unii ...

Smakowity Meksyk na talerzu

Tradycyjne i nowoczesne, bazujące na szarańczy albo na wyrafinowanych mieszankach przypraw. Takie są meksykańskie ...

Maxy nie wrócą na lato

Nasi klienci polecą boeingami 737 Max dopiero pod koniec lata, a nie na początku ...

Grecja ma nowego ministra turystyki

Premier Grecji Kyriakos Mitsotakis powołał dziś na stanowisko ministra turystyki byłego sekretarza generalnego ds. ...

Niedziele bez handlu napędzają turystykę

Po wejściu w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele liczba wyszukiwań lotów w ...

„Weekend za pół ceny” – samoloty, pociągi i autobusy też ze zniżką

757 hoteli, restauracji, muzeów, obiektów sportowych i atrakcji turystycznych będzie na początku października dostępnych ...