Mateusz Popiołek wzmocnił zespół Net Holiday

archiwum prywatne

Mateusz Popiołek, menedżer pracujący ostatnio w Londynie dla brytyjskiego TUI, został dyrektorem do spraw zarządzania doświadczeniami klientów (customer experience) w biurze podróży Net Holiday

Popiołek będzie odpowiedzialny za rozwój strony internetowej, aplikacji mobilnej i wsparcie marketingu. Podlegać mu będzie również wewnętrzny dział obsługi klienta (call centre).

Mateusz Popiołek przez ostatnie 3 lata pracował dla największego touroperatora na rynku brytyjskim – TUI UK&I. Odpowiadał tam za budowanie zaangażowania klienta i customer experience, czyli szeroko rozumianą satysfakcję klienta, w tym jakość obsługi, interakcji i produktu.

Wcześniej, również na rynku brytyjskim, pracował dla polskiego dostawcy rozwiązań IT – firmy Comarch – gdzie był odpowiedzialny za konsulting i projektowanie programów służących tworzeniu więzi klientów z firmą.

Przed wyjazdem do Anglii, doświadczenie marketingowe zdobywał w agencji SoInteractive, gdzie również zajmował się tworzeniem rozwiązań wykorzystujących grywalizację do budowy zaangażowania klientów.

– Jestem przekonany, że Mateusz wniesie dużo dobrego do naszego zespołu. Jego międzynarodowe doświadczenie w branży interaktywnej i w turystyce daje nam gwarancję dalszego dynamicznego rozwoju w obszarze innowacji, technologii i obsługi klienta – mówi  prezes Net Holiday Adam Goc, cytowany w komunikacie biura podróży.

– Powrót do Polski po pięciu latach życia za granicą to na pewno duża zmiana i ekscytujące wydarzenie w moim życiu – przyznaje sam Popiołek. – Bardzo cieszę się z nawiązania współpracy z firmą Net Holiday, którą widzę jako niezwykle dynamiczną, mocno się rozwijającą, firmę która oferuje wysokiej jakości produkt. Wierzę, że razem możemy zrobić dużo dobrego dla polskiego klienta w nadchodzących miesiącach.

Czytaj też: „Prezes Net Holiday Adam Goc: Z rodzinami nam po drodze”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Na Wielkanoc Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania

Użytkownicy wyszukiwarki lotów Skyscanner, którzy planowali podróż na święta wielkanocne, najczęściej kupowali bilety do ...

Mniej Hindusów zwiedzi Tadź Mahal?

Indie rozważają wprowadzenie ograniczenie limitu dla krajowych turystów odwiedzających Tadź Mahal. W ten sposób ...

Po upadku konkurencji Ryanair i easyJet podwyższają ceny

Linia lotnicza Thomas Cook już nie lata. Należący do koncernu niemiecki Condor dostanie wsparcie ...

Berlin – poranny strajk na lotniskach, cały dzień utrudnień

Trwający od 5 do 9 rano strajk pracowników ochrony berlińskich lotnisk spowoduje, że zakłócenia ...

Centrala TUI do polskich biur podróży: Nie działamy nielegalnie

Organizacja niemieckich biur podróży i agentów turystycznych uważa, że nie jest dobrym adresatem skarg ...

Rekordowy rozkład jazdy Ryanaira, 17 nowości

Ryanair planuje przewieźć w przyszłym roku w Polsce 12,5 miliona pasażerów, o 4 procent ...