TUI wynajmie rower wodny

TUI Cruises

Grupa TUI poszerza ofertę wypoczynku na wodzie o rejsy rzeczne w Niemczech, Holandii i Belgii oraz wynajem rowerów wodnych na wybranych niemieckich akwenach

TUI kupił trzy statki rzeczne, którymi jego klienci będą pływać na 19 różnych trasach – donosi brytyjski portal branżowy TTG Media. Jednostki będą kursować po Dunaju, Renie, Mozeli, Menie, a także po holenderskich i belgijskich rzekach. Oferta wchodzi do sprzedaży 25 kwietnia i dotyczy przyszłorocznego wypoczynku.

Pasażerowie mogą wybrać różne formy wyżywienia, między innymi pełne z winem, piwem i napojami bezalkoholowymi czy z drinkami na bazie alkoholi premium. Napiwki i opłaty serwisowe wliczone są w cenę pakietu. Na pokładzie nie zabraknie też restauracji a la carte i rozrywki.

Goście otrzymają też kredyt o wartości 120 funtów do wykorzystania na wycieczki obejmujące typowe zwiedzanie, lekcje gotowania czy wyprawy rowerowe. Dyrektor zarządzający TUI Cruises na Wielką Brytanię i Irlandię Chris Hackney podkreśla, że klienci oprócz wyżywienia będą mogli wybrać również rodzaj kajut i ofertę dodatkową.

Wypoczynek na wodzie z TUI przybiera różne formy. Koncern wprowadził ostatnio do oferty także wynajem rowerów wodnych, których ma w sumie 500. Wypożyczyć je można w Hamburgu, Berlinie, na Jeziorze Bodeńskim i jeziorze Steinhuder Meer w Dolnej Saksonii. – Poprzez projekt „Mein Tretboot” („Mój rower wodny” – aut.) chcemy zaoferować klientom ciekawy wypoczynek na wodzie – mówi rzecznik prasowa TUI Cruises Godja Sönnichsen.

Za godzinę pływania trzeba zapłacić 19,9 euro, a w cenę wliczony jest kosz piknikowy. Znajdują się w nim produkty, które otrzymują pasażerowie statków wycieczkowych Mein Schiff w ramach pakietu premium all inclusive. Za dopłatą w wysokości 39,9 euro można wynająć pracownika, który zajmie się prowadzeniem roweru, podczas gdy goście będą się relaksować. W przyszłości z podobnej oferty będą korzystać pasażerowie statków Mein Schiff, by w ten niecodzienny sposób oglądać odwiedzane porty. Wynajem rowerów ma być wliczony w cenę pakietu premium all inclusive.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Grecja nadal na fali popularności

O 18 procent wzrośnie w tym roku liczba turystów przylatujących na regionalne lotniska do ...

Szwajcaria na celowniku terrorystów

W Szwajcarii „zagrożenie zamachem terrorystycznym utrzymuje się na podwyższonym poziomie” – podaje tamtejszy wywiad ...

Lotnisko we Wrocławiu ma 2,45 miliona podróżnych

Przez pierwsze dziesięć miesięcy 2017 roku Port Lotniczy Wrocław obsłużył ponad 2,45 milionów pasażerów. ...

Betlej: Planujesz sezon turystyczny 2019? Pamiętaj o wyborach

Oprócz zwykłych czynników makro- i mikroekonomicznych, pogody czy koniunktury zewnętrznej touroperatorzy szykujący wyjazdy na ...

Kolej traci pasażerów. Już drugi miesiąc z rzędu

W lutym kolej przewiozła 23 miliony ludzi. To 2,2 procent mniej niż w tym ...

Strzelanina w Mauzoleum Chomeiniego w Iranie

Uzbrojony sprawca otworzył ogień w mauzoleum ajatollaha Ruhollaha Chomeiniego w południowej części Teheranu. Są ...