TUI wynajmie rower wodny

TUI Cruises

Grupa TUI poszerza ofertę wypoczynku na wodzie o rejsy rzeczne w Niemczech, Holandii i Belgii oraz wynajem rowerów wodnych na wybranych niemieckich akwenach

TUI kupił trzy statki rzeczne, którymi jego klienci będą pływać na 19 różnych trasach – donosi brytyjski portal branżowy TTG Media. Jednostki będą kursować po Dunaju, Renie, Mozeli, Menie, a także po holenderskich i belgijskich rzekach. Oferta wchodzi do sprzedaży 25 kwietnia i dotyczy przyszłorocznego wypoczynku.

Pasażerowie mogą wybrać różne formy wyżywienia, między innymi pełne z winem, piwem i napojami bezalkoholowymi czy z drinkami na bazie alkoholi premium. Napiwki i opłaty serwisowe wliczone są w cenę pakietu. Na pokładzie nie zabraknie też restauracji a la carte i rozrywki.

Goście otrzymają też kredyt o wartości 120 funtów do wykorzystania na wycieczki obejmujące typowe zwiedzanie, lekcje gotowania czy wyprawy rowerowe. Dyrektor zarządzający TUI Cruises na Wielką Brytanię i Irlandię Chris Hackney podkreśla, że klienci oprócz wyżywienia będą mogli wybrać również rodzaj kajut i ofertę dodatkową.

Wypoczynek na wodzie z TUI przybiera różne formy. Koncern wprowadził ostatnio do oferty także wynajem rowerów wodnych, których ma w sumie 500. Wypożyczyć je można w Hamburgu, Berlinie, na Jeziorze Bodeńskim i jeziorze Steinhuder Meer w Dolnej Saksonii. – Poprzez projekt „Mein Tretboot” („Mój rower wodny” – aut.) chcemy zaoferować klientom ciekawy wypoczynek na wodzie – mówi rzecznik prasowa TUI Cruises Godja Sönnichsen.

Za godzinę pływania trzeba zapłacić 19,9 euro, a w cenę wliczony jest kosz piknikowy. Znajdują się w nim produkty, które otrzymują pasażerowie statków wycieczkowych Mein Schiff w ramach pakietu premium all inclusive. Za dopłatą w wysokości 39,9 euro można wynająć pracownika, który zajmie się prowadzeniem roweru, podczas gdy goście będą się relaksować. W przyszłości z podobnej oferty będą korzystać pasażerowie statków Mein Schiff, by w ten niecodzienny sposób oglądać odwiedzane porty. Wynajem rowerów ma być wliczony w cenę pakietu premium all inclusive.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Chorwacka turystyka rośnie dzięki Azjatom i Amerykanom

Prawie 20 milionów turystów odwiedziło Chorwację w tym roku. Choć najwięcej gości przybyło z ...

OSAT: Wzmacniamy pozycję agentów

Wspólne szkolenia, promocja, porady, nowe narzędzia informatyczne – OSAT staje się coraz bardziej atrakcyjny ...

Warszawski hostel a&o już przyjmuje gości

Pierwszy w Polsce hostel niemieckiej sieci a&o otworzył się w miniony weekend na warszawskiej ...

Rekord temperatury w Moskwie – na plus

W nocy z wtorku na środę temperatura w Moskwie osiągnęła rekordowy poziom 4,3 stopnia ...

Anex Tour przejął dwa biura podróży Thomasa Cooka

Öger Tours i Bucher Reisen to dwie marki touroperatorskie niemieckiego Thomasa Cooka, które właśnie ...

Majorka karze za nielegalny wynajem

40 tysięcy euro kary dla właściciela obiektu i nawet 400 tysięcy euro dla portalu. ...