TUI wynajmie rower wodny

TUI Cruises

Grupa TUI poszerza ofertę wypoczynku na wodzie o rejsy rzeczne w Niemczech, Holandii i Belgii oraz wynajem rowerów wodnych na wybranych niemieckich akwenach

TUI kupił trzy statki rzeczne, którymi jego klienci będą pływać na 19 różnych trasach – donosi brytyjski portal branżowy TTG Media. Jednostki będą kursować po Dunaju, Renie, Mozeli, Menie, a także po holenderskich i belgijskich rzekach. Oferta wchodzi do sprzedaży 25 kwietnia i dotyczy przyszłorocznego wypoczynku.

Pasażerowie mogą wybrać różne formy wyżywienia, między innymi pełne z winem, piwem i napojami bezalkoholowymi czy z drinkami na bazie alkoholi premium. Napiwki i opłaty serwisowe wliczone są w cenę pakietu. Na pokładzie nie zabraknie też restauracji a la carte i rozrywki.

Goście otrzymają też kredyt o wartości 120 funtów do wykorzystania na wycieczki obejmujące typowe zwiedzanie, lekcje gotowania czy wyprawy rowerowe. Dyrektor zarządzający TUI Cruises na Wielką Brytanię i Irlandię Chris Hackney podkreśla, że klienci oprócz wyżywienia będą mogli wybrać również rodzaj kajut i ofertę dodatkową.

Wypoczynek na wodzie z TUI przybiera różne formy. Koncern wprowadził ostatnio do oferty także wynajem rowerów wodnych, których ma w sumie 500. Wypożyczyć je można w Hamburgu, Berlinie, na Jeziorze Bodeńskim i jeziorze Steinhuder Meer w Dolnej Saksonii. – Poprzez projekt „Mein Tretboot” („Mój rower wodny” – aut.) chcemy zaoferować klientom ciekawy wypoczynek na wodzie – mówi rzecznik prasowa TUI Cruises Godja Sönnichsen.

Za godzinę pływania trzeba zapłacić 19,9 euro, a w cenę wliczony jest kosz piknikowy. Znajdują się w nim produkty, które otrzymują pasażerowie statków wycieczkowych Mein Schiff w ramach pakietu premium all inclusive. Za dopłatą w wysokości 39,9 euro można wynająć pracownika, który zajmie się prowadzeniem roweru, podczas gdy goście będą się relaksować. W przyszłości z podobnej oferty będą korzystać pasażerowie statków Mein Schiff, by w ten niecodzienny sposób oglądać odwiedzane porty. Wynajem rowerów ma być wliczony w cenę pakietu premium all inclusive.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wielka Brytania: Wakacyjne wyspy na specjalnych warunkach?

Brytyjscy ministrowie chcą, żeby rząd, wskazując kraje bezpieczne dla turystów, rozróżniał między częścią lądową ...

Ratingi biur podróży 2018: Dziewięć ocen w górę, trzy w dół

Dziewięciu biurom podróży Instytut Badania Rynku Turystycznego Traveldata podniósł w tym roku ratingi. Ale ...

Powstanie sieć hoteli dla fanów gier komputerowych

W USA rusza budowa hoteli Atari. Świetnie znane wielbicielom gier cyfrowych logo firmy pojawi ...

W Norwegii trwa dyskusja, czy nie opodatkować turystów

Część norweskich polityków chce wprowadzenia podatku turystycznego. Rząd się temu sprzeciwia, argumentując, że wizyta ...

Branża turystyczna u ministra. „Potrzebujemy planu odmrażania”

Potrzebujemy planu otwarcia naszej działalności i jasnej, przewidywalnej perspektywy – to główny postulat branży ...

Karnet na narty jak bilet lotniczy

Dynamiczne zmiany cen karnetów narciarskich to sposób firmy Tatry Mountain Resorts na zarządzanie ruchem ...