Aleksandra Panuś zasiliła Prestige Tours

archiwum prywatne

W ostatnich dniach do zespołu krakowskiego biura podróży Prestige Tours & Incentive dołączyła Aleksandra Panuś. Wnosi do firmy doświadczenie w sprzedaży, współpracy z agentami turystycznymi i zarządzaniu procesami rezerwacji

Aleksandra Panuś związana jest z branżą turystyczną od początku kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat. Ostatnich sześć lat kierowała sprzedażą w biurze podróży Net Holiday. Wcześniej podobną funkcję pełniła w Sky Clubie. Jak sama mówi, specjalizuje się w tworzeniu strategii sprzedażowych, zrealizowała już kilkadziesiąt takich projektów.

– Dołączenie Aleksandry do zespołu to kolejny etap rozwoju naszej firmy – mówi założyciel i prezes Prestige Tours & Incentive Jacek Torbicz. – Jestem przekonany, że Aleksandra przyczyni się do stworzenia nowych możliwości sprzedażowych i wesprze zespół wiedzą i doświadczeniem w procesach ofertowania.

Działający od 13 lat Prestige Tours & Incentive to touroperator specjalizujący się organizowaniu wyjazdów do dalekich krajów. Zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup. Jak podaje firma, w zeszłym roku najlepiej sprzedawały się wyjazdy: na zachód Stanów Zjednoczonych, do RPA – Lesotho – Suazi – Mozambiku, Mongolii i Rosji, Nowej Zelandii Polinezji Francuskie, a także na wyspy południowego Pacyfiku i do Papuy Nowej Gwinei. W ofercie na sezon 2019/2020 firma ma na 60 programów aż 15 nowych, w tym podróże na trasie Bhutan – Bangladesz – Birma i Antarktyda – Falklandy – Georgia Południowa. Pierwszy raz planuje wysłać w tym roku grupę turystów do Iraku, a na rok 2020 – na wyspy Pitcairn.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Więcej pasażerów na lotniskach w Grecji

25,5 miliona pasażerów obsłużyły greckie lotniska w pierwszej połowie tego roku – podaje grecki ...

Lublin zyskał sześć nowych połączeń lotniczych

Połączenia lotnicze z Lublina do Monachium od dziś realizują linie lotnicze BMI Regional. To ...

Fala powodziowa zabiła 11 turystów w Kalabrii

W Parku Narodowym Pollino w Kalabrii wezbrany strumień porwał kilkudziesięciu turystów. Akcja ratunkowa trwa. ...

Traveldata: Wakacje wcale nie muszą być okazyjnie tanie

Umiarkowane spadki cen wycieczek mogą świadczyć o nadziejach touroperatorów, że w szczycie sezonu letniego ...

Polski Bon Turystyczny – instrukcja obsługi

Kto, kiedy i jak będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego? Jak się zarejestrować w ...

Rośnie rentowność agentów turystycznych

Od 7,5 do 13,1 procent wynosi średnia rentowność niemieckich agentów. Różnice wynikają z wielkości ...