Aleksandra Panuś zasiliła Prestige Tours

archiwum prywatne

W ostatnich dniach do zespołu krakowskiego biura podróży Prestige Tours & Incentive dołączyła Aleksandra Panuś. Wnosi do firmy doświadczenie w sprzedaży, współpracy z agentami turystycznymi i zarządzaniu procesami rezerwacji

Aleksandra Panuś związana jest z branżą turystyczną od początku kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat. Ostatnich sześć lat kierowała sprzedażą w biurze podróży Net Holiday. Wcześniej podobną funkcję pełniła w Sky Clubie. Jak sama mówi, specjalizuje się w tworzeniu strategii sprzedażowych, zrealizowała już kilkadziesiąt takich projektów.

– Dołączenie Aleksandry do zespołu to kolejny etap rozwoju naszej firmy – mówi założyciel i prezes Prestige Tours & Incentive Jacek Torbicz. – Jestem przekonany, że Aleksandra przyczyni się do stworzenia nowych możliwości sprzedażowych i wesprze zespół wiedzą i doświadczeniem w procesach ofertowania.

Działający od 13 lat Prestige Tours & Incentive to touroperator specjalizujący się organizowaniu wyjazdów do dalekich krajów. Zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup. Jak podaje firma, w zeszłym roku najlepiej sprzedawały się wyjazdy: na zachód Stanów Zjednoczonych, do RPA – Lesotho – Suazi – Mozambiku, Mongolii i Rosji, Nowej Zelandii Polinezji Francuskie, a także na wyspy południowego Pacyfiku i do Papuy Nowej Gwinei. W ofercie na sezon 2019/2020 firma ma na 60 programów aż 15 nowych, w tym podróże na trasie Bhutan – Bangladesz – Birma i Antarktyda – Falklandy – Georgia Południowa. Pierwszy raz planuje wysłać w tym roku grupę turystów do Iraku, a na rok 2020 – na wyspy Pitcairn.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Amsterdam nie chce więcej sklepów dla turystów

W centrum Amsterdamu nie pojawią się już nowe sklepy i punkty usługowe dla turystów. ...

Ruszyła Łódzka Organizacja Turystyczna

Na początek mają 350 tysięcy złotych budżetu, ale w przyszłym roku liczą już na ...

Latem ruszy samolot z Krakowa nad Morze Czarne

Od 22 maja do 26 października samolot linii lotniczej YanAir będzie latał z Krakowa ...

LOT poleci na lotnisko London City

Od 7 stycznia 2019 r. polski przewoźnik będzie obsługiwał dwa razy dziennie bezpośrednie rejsy ...

Więcej pieniędzy na małopolską turystykę

Zarząd województwa małopolskiego dołoży do budżetu Małopolskiej Organizacji Turystycznej dodatkowe 700 tysięcy złotych – ...

BWH – trzy firmy hotelowe pod jednym szyldem

Pod wspólną nazwą BWH Hotel Group działać będą Best Western, WorldHotels i SureStay. BWH ...