Aleksandra Panuś zasiliła Prestige Tours

archiwum prywatne

W ostatnich dniach do zespołu krakowskiego biura podróży Prestige Tours & Incentive dołączyła Aleksandra Panuś. Wnosi do firmy doświadczenie w sprzedaży, współpracy z agentami turystycznymi i zarządzaniu procesami rezerwacji

Aleksandra Panuś związana jest z branżą turystyczną od początku kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat. Ostatnich sześć lat kierowała sprzedażą w biurze podróży Net Holiday. Wcześniej podobną funkcję pełniła w Sky Clubie. Jak sama mówi, specjalizuje się w tworzeniu strategii sprzedażowych, zrealizowała już kilkadziesiąt takich projektów.

– Dołączenie Aleksandry do zespołu to kolejny etap rozwoju naszej firmy – mówi założyciel i prezes Prestige Tours & Incentive Jacek Torbicz. – Jestem przekonany, że Aleksandra przyczyni się do stworzenia nowych możliwości sprzedażowych i wesprze zespół wiedzą i doświadczeniem w procesach ofertowania.

Działający od 13 lat Prestige Tours & Incentive to touroperator specjalizujący się organizowaniu wyjazdów do dalekich krajów. Zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup. Jak podaje firma, w zeszłym roku najlepiej sprzedawały się wyjazdy: na zachód Stanów Zjednoczonych, do RPA – Lesotho – Suazi – Mozambiku, Mongolii i Rosji, Nowej Zelandii Polinezji Francuskie, a także na wyspy południowego Pacyfiku i do Papuy Nowej Gwinei. W ofercie na sezon 2019/2020 firma ma na 60 programów aż 15 nowych, w tym podróże na trasie Bhutan – Bangladesz – Birma i Antarktyda – Falklandy – Georgia Południowa. Pierwszy raz planuje wysłać w tym roku grupę turystów do Iraku, a na rok 2020 – na wyspy Pitcairn.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

LOT proponuje pracę pilotom ze Small Planet

Pilotów, stewardów i stewardesy, którzy stracili pracę w wyniku kłopotów finansowych linii czarterowej Small ...

Krakowskie lotnisko z dziennym rekordem pasażerów

Prawie 615 tysięcy pasażerów skorzystało we wrześniu z lotniska Kraków Aiport. To o 13 ...

Coral Travel odnowił gwarancję na 2018 rok

Biuro podróży Coral Travel Wezyr Holidays uzyskało gwarancję na kolejny rok. Jest ona w ...

Condor zmienia ceny przewozu bagażu

Biura, które współpracują z Condorem przy pakietowaniu dynamicznym, muszą stosować nowe taryfy. Przewoźnik ograniczył ...

Dwa piętra wakacyjnych inspiracji od TUI

Dwa piętra, 400 metrów kwadratowych i 15 pracowników – niemieckie TUI otworzyło w Hanowerze ...

Katastrofa statku turystycznego w Kolumbii

Co najmniej 9 osób nie żyje, a los 28 pozostaje nieznany po tym, jak ...