Pokój z ruletki będzie tańszy

FTI

Klienci niemieckiego biura podróży FTI mogą zaoszczędzić na wakacjach w Bułgarii, jeśli pozwolą na przydzielenie sobie rodzaju pokoju. Tak zwana ruletka dotyczy 12 hoteli i obowiązuje w szczycie sezonie

Niemiecki touroperator FTI wprowadził na okres od lipca do października dodatkową promocję na pobyty w Bułgarii. Klienci, którzy chcą skorzystać z przecenionej oferty, mogą wybrać hotel, ale nie typ pokoju. Ten zostanie im przydzielony zgodnie z dostępnością. Oferta dotyczy 12 obiektów w kurortach nad Morzem Czarnym.

– Jeśli ktoś jest elastyczny pod względem rodzaju pokoju, może trafić na świetną okazję – mówi szef działu Europy Południowo-Wschodniej FTI Luca Picone Chiodo. – W większości wypadków klienci dostają wyższą kategorię niż ta, na którą sami by się zdecydowali – dodaje.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba zarezerwować pobyt do 15 lipca, w niektórych wypadkach do 31 lipca. Do programu FTI wybrał obiekty typowo rodzinne z bogatymi programami animacyjnymi i zniżkami dla dzieci sięgającymi 100 procent, obiekty typu wellness, ale też hotele, w cenę których wliczone są bilety wstępu na imprezy w klubach. Na przykład tygodniowy pobyt w hotelu Aktinia w Słonecznym Brzegu we wrześniu z wyżywieniem all inclusive kosztuje od 399 euro za osobę.

Czytaj też: „FTI daje prowizję za wybór miejsca w czarterze”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rzym barykaduje się przed terrorystami

Wielkie ciężkie donice na handlowej ulicy w Rzymie, bariery w Mediolanie – to najnowsze, ...

Kandydat na prezesa POT nieobecny

Rafał Gucia, kandydat ministra sportu i turystyki na prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, nie przyszedł ...

22 tysiące pasażerów pociągów z Chabówki

W tym sezonie w podróżach po Małopolsce zabytkowymi pociągami retro, sformowanych ze zbiorów Skansenu ...

Wirus ebola wrócił

W Kongu zanotowano jedenaście przypadków zakażenia wirusem ebola. Do tego podejrzewa się, że dwie ...

Chinom nie podobają się hotelowe strony internetowe

Chiński urząd do spraw turystyki nakazał wszystkim międzynarodowym sieciom hotelarskim skontrolowanie map i systemów ...

Marek Andryszak do turystów: Zostańcie z nami

Zostańcie z nami i bądźcie zdrowi – tymi słowami prezes TUI Deutschland Marek Andryszak ...