Sprzedaż obejmuje obiekty, które będą dostępne w terminie od 17 kwietnia do 31 października 2023 roku. Z ponad 70 hoteli większość znaleźć można tylko u tego organizatora, ma bowiem zagwarantowaną wyłączność na ich sprzedaż na polskim rynku.

Czytaj więcej

Itaka: "Oto lato 2023" ruszyło. Pierwszy raz aż 90 procent hoteli z najwyższej półki

Są to obiekty w Egipcie (Hurghada, Marsa Alam), Tunezji kontynentalnej, na Dżerbie, na greckiej wyspie Samos i w Bułgarii. Wkrótce do systemu rezerwacyjnego dołączą też najważniejsze hotele Sun&Funa na Riwierze Tureckiej i na Cyprze Północnym. „Sukcesywnie do sprzedaży będą również wprowadzane kolejne hotele” - informuje biuro podróży w komunikacie.

W sezonie lato 2023 Sun & Fun Holidays oferuje przeloty na wakacje z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia.

- W tym roku, ze względu na sytuację ekonomiczną, więcej osób jest zainteresowanych wczesnym zakupem wyjazdu - mówi dyrektor generalny Sun & Fun Holidays Semir Hamouda. - Dzięki temu mogą bowiem skorzystać z dużych zniżek i wyjątkowych warunków płatności, ale przede wszystkim z elastycznych warunków rezerwowania z gwarancją niezmienności ceny, która moim zdaniem będzie miała kluczowe znaczenie dla klientów w najbliższym sezonie.

W sezonie lato 2023 Sun & Fun Holidays zaoferuje hotele klubowe z polskimi animatorami, w tym trzynaście obiektów z animacjami dla dzieci pod marką Croco Club i czternaście z programem aktywności dla całej rodziny Blue Club.