Kwaterodawco, zbierz opinie o swoim obiekcie w jednym miejscu

Fot. revyoos.com

Revyoos to nowe narzędzie, dzięki któremu można w jednym miejscu zebrać opinie o obiekcie noclegowym zamieszczane w różnych portalach. System powstał z myślą o najmie krótkoterminowym.

Revyoos to nowe narzędzie, które, zdaniem jego twórców, jest pierwszym i jedynym na rynku systemem automatycznie gromadzącym oceny klientów w jednym miejscu. „Wszystkie opinie i odpowiedzi z Airbnb, Bookingu, VRBO/Homeaway, TripAdvisora i Facebooka są automatycznie gromadzone każdego dnia” – czytamy na stronie internetowej firmy. Właściciel może je następnie zamieścić we własnej witrynie, gdzie będą wyświetlane jako pojedyncze wpisy, lub gromadzić w ramach rozwiązania Revyoos Rating Score, które prezentuje dane w formie zbiorczej.

Revyoos przekonuje, że dzięki wpisom zarządzający nie tylko lepiej poznają opinie klientów, ale będą też mogli lepiej promować się w internecie. Firma przytacza badanie przeprowadzone przez cxl.com, z którego wynika, że opinie pomagają lepiej pozycjonować stronę internetową i w zależności od jakości ocen podnoszą wskaźnik konwersji (liczba rezerwacji w stosunku do liczby zapytań) nawet o 35 procent.

CZYTAJ TEŻ: TripAdvisor podpowie, czy hotel jest bezpieczny

Revyoos powołuje się też na wyniki badania opinii konsumenckiej prowadzone przez Bright Local, który podaje, że 82 procent pytanych czyta oceny innych przed podjęciem decyzji. Najważniejsze są przy tym aktualność wpisów, ich liczba, prawdziwość oraz ogólna nota.

Firmę założyli Christophe Salmon, który ma wieloletnie doświadczenie w marketingu cyfrowym i zarządzaniu obiektami na wynajem krótkoterminowy, oraz Angel Arcos, założyciel www.t3i.es, start-upu, który specjalizuje się w tworzeniu produktów cyfrowych. Zespół uzupełnia Pedro Diaz, ekspert ds. transformacji cyfrowych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ukraina – polscy turyści w szpitalu z zatruciem

34 turystów, w tym 11 Polaków, przebywających w ośrodku wypoczynkowym w ukraińskich Karpatach, trafiło ...

Będzie więcej Grecji w Polsce

Minister turystyki Grecji ogłosiła, że jej kraj zacieśni współpracę z Polską w turystyce. W ...

Egipt wycofa się z obowiązkowych testów dla turystów?

Premier Egiptu ogłosił, że na skutek nacisków touroperatorów rząd rozważy zwolnienie z testów na ...

Masz biuro podróży lub restaurację? Te warsztaty są dla ciebie

Gastronomia i turystyka zrównoważona to tematy warsztatów dla polskich firm z branży spożywczej i ...

Konferencje i Kongresy mają nowe władze

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce wybrało nowy, dziewięcioosobowy zarząd. Na jego czele stanęła ...