Sopocki Radisson Blu w kolorach piasku i wody

Fot. materiały prasowe

Nowo otwarty trójmiejski Radisson Blu stoi na Sopockich Błoniach, 250 metrów od plaży.

Radisson Blu stoi zaledwie 250 metrów od plaży, „wśród kojącej zieleni” Sopockich Błoni, z którymi przeplatają się hotelowe ogrody – informuje w komunikacie inwestor obiektu, Grupa Inwestycyjna Hossa. Niedaleko jest park ze ścieżkami rowerowymi, pieszo można też dojść do molo i Monciaka.

Czterogwiazdkowy hotel ma 219 pokojów z łóżkami o ponadstandardowej długości 210 centymetrów. We wnętrzach dominują kolory ziemi, przełamane kontrastowymi akcentami i detalami. Elementy wystroju powstały z inspiracji piaskiem i morską wodą, wyglądają jak „przepalone słońcem czy wręcz wysuszone nadmorskim wiatrem”.

Fot. materiały prasowe

CZYTAJ TEŻ: Nowy Radisson w aromacie karkonoskich ziół

W hotelu jest też Wellness & Spa Clinic z 12 gabinetami do pielęgnacji, basenem pływackim, wannami do hydromasażu i saunami, a także centrum fitness i Yoga House. Restauracja ze śródziemnomorskim menu serwuje dania z warzyw i owoców z hotelowych upraw i świeżych ryb z Bałtyku, doprawione aromatycznymi ziołami, a także wytwarzane na miejscu wędliny, ciasta i pieczywo, które popić można winem Château Isolette z własnej winnicy w Dolinie Rodanu.

Sopocki Radisson Blu chwali się też największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z wielofunkcyjnym pawilonem koncertowo-muzycznym, w którym można zorganizować wydarzenie dla nawet tysiąca uczestników.

– Dbamy też o najmłodszych gości, z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne wyposażenie i akcesoria, menu, animacje i pakiety sprzyjające wypoczynkowi rodzinnemu – mówi dyrektor Radissona Blu Katarzyna Dowgiałło-Edel, cytowana w komunikacie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Europejscy przewoźnicy boją się skutków wirusa

Europejskie linie lotnicze twierdzą, że gospodarka dopiero odczuje skutki szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Tylko ...

USA – pasażer wyssany przez okno samolotu

Jedna osoba zginęła podczas awaryjnego lądowania samolotu na lotnisku w Filadelfii. Boeing linii Southwest ...

Armatorzy liczą zyski

Rejsy wycieczkowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem, czego potwierdzeniem są coraz lepsze wyniki finansowe największych ...

Rainbow sprzedał mniej, ale za więcej

Od rozpoczęcia sprzedaży wycieczek na sezon Lato 2019 do końca stycznia biuro podróży Rainbow ...

Stolica Kataru – jedno z najbogatszych miast na świecie, wybudowane na środku pustyni

Doha – miasto na piasku Doha, stolica Kataru – niewielkiego emiratu, graniczącego z Arabia ...

Praga miała rekordowe 7 milionów gości

W roku 2016 do stolicy Czech przybyło 7,07 miliona turystów, o 460 tysięcy (6,6 ...