Od 19 listopada klienci grupy Air France-KLM będą mogli korzystać z lotów na kolejnych trasach w Ameryce Środkowej. Po przylocie z Europy do Panamy (lotami Air France lub KLM) będą mogli się przesiąść na jeden z dwóch codziennych lotów linii Copa Airlines do San José (Kostaryka) lub do San Salvador (Salwador). Wkrótce uruchomione zostaną też codzienne loty do miast: Gwatemala (Gwatemala), Managua (Nikaragua) i Tegucigalpa (Honduras).

Za loty Copą Airlines do Kostaryki, Salwadoru, Gwatemali, Managua i Tegucigalpa można zbierać mile w programie Flying Blue i wydawać je m.in. na loty nagrodowe do wspomnianych miast.

W siatce Air France-KLM dostępnych jest 11 połączeń oferowanych przez KLM na podstawie umów code-share z Copą Airlines. Są to trasy do Ameryki Środkowej i Południowej z wylotem z Panama City (jako kontynuacja lotów KLM z Amsterdamu do Panamy) do: Santiago (w Chile), San José (w Kostaryce), Gwatemali (w Gwatemali), San Pedro i Tegucigalpy (w Hondurasie), Kingston oraz Montego (na Jamajce), Managui (w Nikaragui), Limy (w Peru), San Juan (w Puerto Rico) i San Salvador (w Salwadorze).