Umowę zawarto na czas określony, do 31 marca 2023 r.oku. Reguluje ona zasady świadczenia przez przewoźnika usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia, ostateczna wartość może różnić się od szacunku, dlatego rozliczenia będą prowadzone na bieżąco, wraz z postępowaniem lotów czarterowych – wyjaśnia komunikat linii lotniczej.

Czytaj więcej

Coral Travel zapowiada na zimę dwie nowe egzotyczne trasy z katowickiego lotniska

– Coral Travel to bardzo dynamicznie rozwijający się w ostatnich latach touroperator i nasz solidny partner biznesowy – podkreśla członek zarządu i dyrektor generalny Enter Aira Grzegorz Polaniecki, cytowany w komunikacie. - Przygotowaliśmy wspólnie bardzo ciekawy program wyjazdów do krajów, w których jest gwarantowana piękna pogoda przez cały rok. Z uwagi na bogatą ofertę zimową to dla nas ważna umowa, bo pozwoli wykorzystać naszą flotę także w niskim sezonie.

To ostatnia umowa przewoźnika z polskimi biurami podróży na trwający już sezon letni. Wcześniej zawarł on kontrakty z Itaką (w zeszłym roku, dwuletni), TUI i Rainbowem. Dwa ostatnie oszacowano na 159,5 miliona złotych i na 543,3 miliona złotych.

Czytaj więcej

Historyczna umowa Enter Aira z TUI Poland. Wartość - ponad pół miliarda złotych