Anex szuka pracowników. "Dajemy szansę na rozwój"

Biuro podróży Anex Poland ogłosiło, że poszukuje pracowników na różne stanowiska. Liczy głównie na doświadczonych sprzedawców i rezydentów, ale nie tylko.

Publikacja: 09.05.2023 17:33

Anex działa między innymi na niemieckim rynku. W marcu kKoncern wystawiał się podczas międzynarodowy

Anex działa między innymi na niemieckim rynku. W marcu kKoncern wystawiał się podczas międzynarodowych targów turystycznych ITB w Berlinie

Foto: Filip Frydrykiewicz

Biuro podróży Anex Poland ogłosiło, że poszukuje pracowników na różne stanowiska. Liczy na doświadczonych sprzedawców i rezydentów.

Jak czytamy w komunikacie firmy, Anex Poland poszukuje między innymi specjalistów ds. turystyki i rezydentów,chce też zatrudnić koordynatora call center, menedżera regionalnego, który będzie odpowiedzialny za kontakty z siecią sprzedaży w północnej Polsce, oraz specjalistów do pracy w dziale produktu i rezerwacji.

Czytaj więcej

Ranking biur podróży 2023: Itaka, TUI, Rainbow, Coral - dynamiczny powrót klientów

- Ludzie są nieocenioną wartością każdej firmy. Stawiamy na doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych specjalistów, z którymi wspólnie stworzymy nową historię Anex Tour w Polsce – zapewnia, cytowana w komunikacie Dominika Jurkowska, zastępca dyrektora generalnego firmy. - Możliwość pracy u jednego z największych touroperatorów to szansa na rozwój i poszerzanie kompetencji – dodaje.

"Powiększający się zespół profesjonalistów, szeroki wybór destynacji, własna linia lotnicza, nowa siedziba główna i własne biura sprzedaży oraz nowe formy współpracy z siecią agencyjną pokazują, że Anex nie stoi w miejscu. Pracownicy tego touroperatora mogą rozwijać się zarówno w sektorze B2B, jak i B2C" - czytamy w informacji.

Turecki koncern Anex jest obecny w Polsce od roku 2015, przez pierwsze lata działał pod marką Orex Travel. Od jesieni 2022 roku zintensyfikował jednak swoje działania i zmienił nazwę na Anex Poland. W marcu zorganizował wielką imprezę muzyczną dla agentów turystycznych i kontrahentów, a w kwietniu zabrał sprzedawców do Turcji w pierwszy lot należącym do jego linii lotniczej Mavi Gök Airlines boeingiem 777.

Jednocześnie touroperator rozbudowuje zespół w centrali w Warszawie (w marcu zasiliła go Dominika Jurkowska, która przeszła do Anexu z Eximu Tours) i planuje otworzenie dwudziestu salonów w największych miastach Polski.

Biura Podróży
Enter Air podpisał umowę z Coralem Travel Poland na lato i zimę
Biura Podróży
ESky: Nasze pakiety "city break" i "wakacje" konkurencją dla oferty touroperatorów
Biura Podróży
Niemiecki TUI zorganizuje wypoczynek z dofinansowaniem z kasy chorych
Biura Podróży
Dwie trzecie klientów biur podróży spędzi wakacje w jednym z trzech krajów
Biura Podróży
Ceny w biurach podróży: Cztery popularne kierunki w górę. Jeden bez zmian