Meet Hiszpania – jutro ruszają warsztaty dla firm turystycznych

Fot. materiały promocyjne

Czterodniowe spotkania online z hiszpańską turystyką Meet Hiszpania rozpoczną się już jutro i potrwają cztery dni. Na pytania polskich przedsiębiorców turystycznych odpowiadać będą między innymi przedstawiciele wszystkich hiszpańskich regionów i największych sieci hotelowych.

Jutro rozpoczynają się czterodniowe spotkania online z hiszpańską branżą turystyczną pod hasłem Meet Hiszpania, organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – przypominają organizatorzy w komunikacie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Meet Hiszpania – warsztaty dla polskich firm turystycznych

Będzie można zapoznać się z propozycjami hiszpańskich regionów i firm turystycznych na nadchodzące lato, porozmawiać z ich przedstawicielami, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a nawet nauczyć się podstaw hiszpańskiego i flamenco.

Wcześniej należy zarejestrować na platformie https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska, tam też opublikowany został szczegółowy program warsztatów oraz aktualne informacje dotyczące sytuacji covidowej w Hiszpanii, warunków wjazdu do tego kraju i bezpieczeństwa w podróży (są one również dostępne na stronie https://travelsafe.spain.info/pl).

W Meet Hiszpania udział potwierdziło ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych zainteresowanych współpracą z polskim rynkiem. Na pytania odpowiadać będzie między innymi ponad 60 dyrektorów instytucji promujących turystykę ze wszystkich hiszpańskich regionów, a także reprezentanci największych sieci hotelowych, na przykład Meliã, H10 czy Barceló. Pierwszy raz na polskim rynku zaprezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w historycznych obiektach Hiszpanii.

Zarejestrowani powinni pamiętać o regularnym sprawdzaniu swojego profilu na platformie Meet Hiszpania 2021 i potwierdzaniu spotkań ze stroną hiszpańską.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czy turyści wylądują na lotnisku Cristiana Ronalda?

Zaplanowana na środę uroczystość nazwania lotniska na Maderze imieniem piłkarza Cristiana Ronalda wywołała polemikę ...

Wspówłaściciel eSky.pl przejmuje stery w spółce

Łukasz Habaj wrócił na stanowisko prezesa internetowego pośrednika w sprzedaży biletów lotniczych i noclegów ...

Betlej: Światowi touroperatorzy odraczają własną egzekucję

Niepewne perspektywy powodują, że giganci światowej turystyki przeżywają trudności. TUI Group stracił w ciągu ...

Kolej na Kasprowy idzie do remontu

Niedziela – to ostatni dzień, kiedy można wybrać się kolejką linową na Kasprowy Wierch. ...

Lotnisko Chopina dorobiło się 15,5 miliona pasażerów w tym roku

Lotnisko Chopina w Warszawie obsłużyło 15,5-milionowego pasażera w tym roku. Wzrost liczby podróżnych sięga ...

DER Touristik poprawia wyniki

6,5 miliarda euro wyniósł w 2017 roku skumulowany obrót grupy spółek DER Touristik. Choć ...