TUI poszerza w Niemczech sieć sklepów franczyzowych

Materiały promocyjne

W zeszłym roku niemiecki TUI uruchomił nowy rodzaj salonów franczyzowych – TUI Mein Shop. Zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców jest ogromne

Koncepcja TUI Mein Shop zakłada, że franczyzobiorca dostaje od TUI bardzo duże wsparcie – koncern negocjuje za niego warunki najmu lokalu, wyposaża go zarówno w meble jak i niezbędne oprogramowanie – robi wszystko, żeby właściciel od razu mógł całkowicie poświęcić się sprzedawaniu wyjazdów.

Zobacz też: „TUI łączy formy sprzedaży”.

Zainteresowanie taką współpracą jest ogromne, firma dostała ponad 500 zgłoszeń od potencjalnych sprzedawców. Szef działu franczyzowego firmy André Repschinski mówi, że chciałby, aby w przyszłości liczba salonów wyrażana była trzycyfrowo. Do tej pory uruchomiono jednak cztery punkty, kolejnych sześć powstanie do jesieni. – Wolałbym mieć już trzydzieści albo czterdzieści takich salonów, ale dziesięć to też dobry wynik – mówi i dodaje, że firma przy tym projekcie od początku stawia na jakość, a nie na ilość.

Touroperator prowadzi obecnie kampanię informacyjną, głównie we własnych mediach społecznościowych, żeby pozyskać jeszcze więcej kandydatów na franczyzobiorców i przyspieszyć otwieranie biur. Wśród potencjalnych współpracowników znajdują się zarówno osoby doświadczone w branży jak i zupełnie nowe, które do tej pory związane były z innymi branżami, na przykład z telekomunikacją.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Policja zamknęła Victoria Station w Londynie

Brytyjska policja zamknęła dziś rano londyński dworzec autobusowy Victoria Station i pobliskie ulice. Funkcjonariusze ...

W Google’u zarezerwujesz wycieczkę z TUI

Google wprowadza do narzędzia „Zarezerwuj z Google” ofertę wycieczek i atrakcji w miejscach odwiedzanych ...

Samolot uderzony przez ptaka ma prawo się spóźnić

Opóźnienie samolotu wywołane zderzeniem z ptakiem nie jest podstawą do wypłacenia odszkodowania pasażerom – ...

TUI Deutschland daje darmowe noclegi

W 230 hotelach oferowanych na nadchodzącą zimę klienci TUI Deutschland dostaną dwie noce gratis. ...

Lufthansa: Do USA z lekką taryfą

Taryfa pod nazwą „light” ma ułatwić tanie latanie do Stanów Zjednoczonych klientom linii lotniczych ...

Marka Thomas Cook powróci w 2020 roku

Chiński fundusz Fosun, właściciel marki Thomas Cook, planuje wznowić pod nią działalność w przyszłym ...