Ján Bošnovič będzie promować słowackie hotele

ROL

Były dyrektor biura Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Warszawie Ján Bošnovič znalazł nową pracę – będzie teraz zachęcać Polaków do korzystania z obiektów spółki Tatry Mountain Resorts

Ján Bošnovič rozstał się z poprzednim zajęciem w lutym („Ján Bošnovič przestaje kierować słowacką turystyką w Polsce”). Jako, że od ponad 20 lat zajmował się promowaniem turystyki na Słowacji jest znanym w Polsce menedżerem. Dzisiaj nadesłał komunikat, w którym informuje, że objął stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę w słowackiej spółce Tatry Mountain Resorts.

„Moim zadaniem będzie wspieranie sprzedaży i promocja hoteli i ośrodków należących do Tatry Mountain Resorts. W tym celu planuję rozwijać przyjacielskie relacje z branżą turystyczną oraz zintensyfikować współpracę z sektorem MICE, biurami podróży i  touroperatorami działającymi w Polsce” – napisał. „Będę chciał wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w promocji Słowacji w Polsce i nawiązane w tym okresie kontakty z polską branżą turystyczną, dziennikarzami i przedsiębiorcami” – dodaje.

Spółka Tatry Mountain Resorts na Słowacji zarządza 13 hotelami w Wysokich i Niskich Tatrach, dwoma termalnymi parkami wodnymi Tatralandia i Bešeňová oraz całorocznymi górskimi resortami Jasna Chopok Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Štrbské Pleso. Tatry Mountain Resorts jest też właścicielem ośrodka narciarskiego w Szczyrku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Zebrała się nowa Rada POT. Andrzej Kindler przewodniczącym

Andrzej Kindler, wiceprezes Polskiej Izby Turystyki, stanął na czele Rady Polskiej Organizacji Turystycznej. Nowa ...

Best Reisen stawia na duety, a nawet na trio

Więcej wycieczek łączących emiraty arabskie z egzotycznymi kierunkami i pakietowanie dynamiczne – to atuty, ...

Polscy hotelarze chcą pozbyć się plastiku

„Hotel bez plastiku” – pod tym hasłem Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zamierza nakłaniać hotelarzy ...

Grecos: Agnieszka Zbróg zwyciężczynią grywalizacji

55 agentów turystycznych z najlepszymi wynikami w konkursie zorganizowanym przez biuro podróży Grecos wyjechało ...

Antalya popularna jak nigdy dotąd

Ponad 8,19 miliona turystów zagranicznych odwiedziło w pierwszych siedmiu miesiącach roku turecką Antalyę. To ...

Angela Gerekou prezesem greckiej organizacji turystycznej

Minister turystyki Grecji Haris Theoharis powołał dziś na stanowisko prezesa Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej ...