Ján Bošnovič będzie promować słowackie hotele

ROL

Były dyrektor biura Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Warszawie Ján Bošnovič znalazł nową pracę – będzie teraz zachęcać Polaków do korzystania z obiektów spółki Tatry Mountain Resorts

Ján Bošnovič rozstał się z poprzednim zajęciem w lutym („Ján Bošnovič przestaje kierować słowacką turystyką w Polsce”). Jako, że od ponad 20 lat zajmował się promowaniem turystyki na Słowacji jest znanym w Polsce menedżerem. Dzisiaj nadesłał komunikat, w którym informuje, że objął stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę w słowackiej spółce Tatry Mountain Resorts.

„Moim zadaniem będzie wspieranie sprzedaży i promocja hoteli i ośrodków należących do Tatry Mountain Resorts. W tym celu planuję rozwijać przyjacielskie relacje z branżą turystyczną oraz zintensyfikować współpracę z sektorem MICE, biurami podróży i  touroperatorami działającymi w Polsce” – napisał. „Będę chciał wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w promocji Słowacji w Polsce i nawiązane w tym okresie kontakty z polską branżą turystyczną, dziennikarzami i przedsiębiorcami” – dodaje.

Spółka Tatry Mountain Resorts na Słowacji zarządza 13 hotelami w Wysokich i Niskich Tatrach, dwoma termalnymi parkami wodnymi Tatralandia i Bešeňová oraz całorocznymi górskimi resortami Jasna Chopok Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Štrbské Pleso. Tatry Mountain Resorts jest też właścicielem ośrodka narciarskiego w Szczyrku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Enter Air wynajął na lato cztery dodatkowe maszyny

Przychody Enter Aira w pierwszym kwartale tego roku wzrosły o 46,4 procent, licząc rok ...

Gołdap czeka wielkie czyszczenie

Jesienią tego roku rozpocznie się rekultywacja jeziora Gołdap, położonego po obu stronach polsko-rosyjskiej granicy. ...

Ekspert: Biadolenie gorsze od terroryzmu

Nie sam terroryzm, ale towarzysząca mu atmosfera niepewności i pesymizmu biznesowego, są najgorsze dla ...

Lufthansa wyda miliony na cyfryzację

Grupa Lufthansy zapowiada, że do 2020 roku zainwestuje 500 milionów euro w rozwój i ...

Warszawska Organizacja Turystyczna ma nowe logo

Logotyp w formie litery W i wpisanego w nią symbolu rzeki ma podkreślać związek ...

TUI zapłaci odszkodowanie za zatrucie pokarmowe

Klientka brytyjskiego TUI zatruła się jedzeniem na wakacjach w Turcji w 2015 roku. Doświadczenie ...