Novotel Warszawa Centrum przyciąga więcej gości

Materiały promocyjne

O 14 tysięcy urosła – rok do roku – liczba gości w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Obiekt jest w trakcie wprowadzania zmian w ramach programu „Meeting at Novotel”

Warszawski Novotel Centrum podaje, że w 2016 roku obsłużył łącznie 368 tysięcy gości, czyli o 3,95 procent więcej niż rok wcześniej (354 tysiące).

– Nie możemy oferować sztywnych rozwiązań, jeśli chcemy osiągnąć sukces na rynku. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dostosowujemy się do ich wymagań i proponujemy rozwiązania szyte na miarę – mówi Vincent Dujardin, dyrektor generalny hotelu Novotel Warszawa Centrum, cytowany w komunikacie prasowym.

W 2016 roku w obiekcie odbyło się 556 spotkań. Wykorzystanie hotelowej przestrzeni konferencyjnej wzrosło zaś o 7 procent. Hotel oferuje klientom MICE 9 sal, o łącznej powierzchni 1,2 tysiąca metrów kwadratowych, i 6 pokojów biznesowych do organizacji mniejszych spotkań.

Ostatnio w obiekcie wprowadzono też zmianę organizacji przerw kawowych. Klienci biznesowi mają do wyboru 5 typów przekąsek: regionalną, energetyzującą, oczyszczającą, owocową i bio. Potrawy składające się na nowe menu serwowane są w małych porcjach, by zmniejszyć marnotrawienie jedzenia. Jak podaje hotel, w ostatnich 4 miesiącach obiekt obniżył wagę wyrzucanej żywności o 50 procent i zredukował jej wartość do 0,3 procent wartości sprzedaży.

– Przedsięwzięcia mają na celu zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko – dodaje Dujardin.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TUI nie otworzy hotelu w Szarm el-Szejk

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, TUI nie otworzy na ten sezon zimowy hotelu Magic Life w ...

Zmiana warty w Neckermannie – Maciej Nykiel zastąpi Krzysztofa Piątka

Maciej Nykiel, do niedawna dyrektor zarządzający portalu z wycieczkami Fly.pl, zostanie prezesem jednego z ...

Jeszcze więcej Tunezji w TUI

Dobra sprzedaż wyjazdów do Tunezji skłoniła brytyjskie TUI do zwiększenia oferty wyjazdów do tego ...

Ryanair zwiększa zakupy w Boeingu

Irlandzki przewoźnik skorzystał z tzw. opcji i zwiększył zamówienie na samoloty o dodatkowe 25 ...

Prezes LOT-u na czele stowarzyszenia podniebnych przewoźników AIRE

Prezes LOT+u Rafał Milczarski został szefem stowarzyszenia podniebnych przewoźników AIRE, które ma reprezentować interesy ...

OSAT zaakceptował umowę agencyjną z Tourasią

Kierownictwo Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych zawiadomiło swoich członków, że zaakceptowało umowę, jaką nowe biuro ...