Accor i Qatar – dwa programy lojalnościowe, wspólne korzyści klientów

Blooberg

Członkowie Le Club AccorHotels i Privilege Club Qatar Airways mogą wymieniać zebrane mile i punkty, korzystając z przywilejów oferowanych przez oba programy lojalnościowe

AccorHotels oferuje pokoje w ponad 3400 hotelach w 92 krajach – w Europie, Ameryce, Azji, Nowej Zelandii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Natomiast Quatar Airways zapewnia loty obejmujące zasięgiem 150 miejsc w różnych zakątkach globu. Obie firmy należą do liderów w swoich branżach i cieszą się uznaniem podróżnych, zarówno turystów jak i biznesmenów – zapewnia w komunikacie Accor. Umowa o partnerstwie pozwoli klientom wymieniać mile na punkty i odwrotnie, co umożliwi korzystanie z przywilejów oferowanych zarówno przez Le Club AccorHoterls jak i Privilege Club Quatar Airways.

– Jestem przekonany, że współpraca z AccorHotels będzie dobrze przyjęta przez naszych klientów – mówi Ian Di Tullio, wiceprezes Qatar Airways, cytowany w komunikacie. – Jak sądzę, członkowie Le Club AccorHotels również będą usatysfakcjonowani możliwością korzystania z naszych usług w ramach programu.

Członkowie Privilege Club mogą zamienić zebranych 4 500 Qmil na 1000 punktów Le Club AccorHotels, natomiast uczestnicy programu sieci hotelowej mają możliwość zamiany 2000 punktów na 1000 Qmil. Do dyspozycji uczestników programów są również inne przywileje i korzyści, określone w ofertach.

Emanuel Baudart z AccorHotels dodaje: Od momentu powstania Le Club AccorHotels jesteśmy przede wszystkim skoncentrowani na poznawaniu potrzeb naszych gości, co pozwala nam stale poszerzać zakres oferowanych usług i korzyści dla uczestników programu lojalnościowego, których jest już 9 milionów na całym świecie. Partnerstwo z Quatar Airways Privilege Club jest jednym z dowodów na dynamiczny rozwój tej oferty.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Expedia: Wynajmowanie mieszkań nie szkodzi hotelom

Prezes Expedii zapewnia hotelarzy, że włączenie do oferty wynajmu mieszkań i domów wakacyjnych nie ...

Neckermann: Więcej Azji i Ameryki na zimę

Sprzedajemy już wyjazdy do dalekich krajów krajów na zimę 2019/2020 – informuje biuro podróży ...

Lotnisko Chopina – w kwietniu 13 tysięcy pasażerów

W kwietniu Lotnisko Chopina obsłużyło 13 tysięcy pasażerów, notując spadek ich liczby o 99,1 ...

Egipt na nowo ocenia hotele

Ministerstwo Turystyki Egiptu wprowadziło międzynarodowe standardy kategoryzowania obiektów noclegowych System kategoryzacji nie był zmieniany ...

Ryanair: Wakacje bez nowych Maxów

Ryanair może dostać pierwsze boeingi B737 Max dopiero w październiku — powiedział tygodnikowi „Wirtschaftswoche” ...

Prezes TT Warsaw odznaczona przez prezydenta

Srebrny Krzyż Zasługi odebrała z rąk ministra sportu i turystyki Witolda Bańki, wręczającego go ...