Trzygwiazdkowy Focus powstanie w Poznaniu

Materiały promocyjne

Focus Hotels podpisał umowę na otwarcie pierwszego hotelu sieci w Poznaniu

Obiekt dołączy do hoteli trzygwiazdkowych Focusa, do której należą już obiekty w Gdańsku, Chorzowie, Szczecinie i Łodzi. Focus Hotel w Poznaniu będzie miał 94 pokoje, w tym pokoje w standardzie premium z widokiem na panoramę miasta, zaplecze konferencyjne, restaurację, bar, saunę, siłownię i parking podziemny.

Inwestorem jest firma Goldfinch 4. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał przyszłego roku.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

– Podpisanie tej umowy to kolejny sukces na ścieżce rozwoju Focus Hotels. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie nowego inwestora, który docenił stosowany przez nas model biznesowy – mówi członek zarządu Focus Hotels Łukasz Płoszyński.

To już czwarta decyzja polskiej sieci Focus Hotels w sprawie dzierżawy w tym roku. Wcześniej FH ogłaszał podobne dotyczące obiektów w Sopocie, Warszawie i Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Focus Hotel Poznań będzie 13 obiektem sieci w kraju.

Właścicielem spółki Focus Hotels S.A.jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne i handel detaliczny. Znana wcześniej jako Grupa Kapitałowa Makrum.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wyjeżdżaj, odpoczywaj, oddaj nam telefon

Niemiecki touroperator ASI Reisen przed rozpoczęciem wycieczki zabiera swoim klientom telefony komórkowe. Cyfrowy detoks ...

Coraz więcej luksusu w Grecji

O 10 procent urosła w 2016 roku turystyka luksusowa w Grecji – podaje minister ...

Rząd chce walczyć z białymi plamami na transportowej mapie Polski

Przez ostatnie kilkanaście lat w Polsce ubyło 588 kilometrów szlaków kolejowych i 40 procent ...

Władze Brukseli: W tym tygodniu lepiej wyjechać

Władze Brukseli apelują do mieszkańców, by wyjechali w tym tygodniu z miasta. Od środy ...

ENIT wraca do Polski

Narodowa Agencja Turystyki Włoskiej, po kilku latach nieobecności, w 2018 roku ponownie otworzy biuro ...

Branża turystyczna: Premierze pomóż przewoźnikom autokarowym

Chętnie pomożemy rządowi w rozwiązaniu problemów przewoźników autokarowych, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji. ...