IGHP ma dyrektora na Warmii i Mazurach

ROL

Mariusz Pawliczak, dyrektor Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmii i Mazurach

Mariusz Pawliczak kieruje Hotelem Krasicki w Lidzbarku Warmińskim od 2014 roku. Wcześniej, od 2012 do 2013 roku, zarządzał Hotelem Marina Golf Club, gdzie odpowiadał za ostatnią fazę inwestycji i uruchomienie obiektu. W latach 1992 – 2012 pracował w Hotelu HP Park w Olsztynie, najpierw jako asystent dyrektora ds. eksploatacyjnych, a od 2005 roku na stanowisku dyrektora hotelu, gdzie realizował m.in. rozbudowę obiektu.

Karierę w hotelarstwie rozpoczynał w latach 80. jako pracownik recepcji w Hotelu Warmiński, a następnie na stanowisku kierownika sali w hotelu Mrongovia.

Wcześniej za region warmińsko-mazurski w IGHP odpowiadał Andrzej Burkiewicz, który jednocześnie był przedstawicielem izby na Podlasiu. Od października Burkiewicz odpowiada tylko za region podlaski.

Do zadań dyrektorów regionalnych IGHP należy m.in. usprawnienie obiegu informacji w środowisku hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach organizacji, dbanie o  członków, a także pozyskiwanie nowych i śledzenie wydarzeń branżowych w regionach, współpraca z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Mogą Ci się również spodobać

Royal Caribbean zawiesza rejsy do 11 kwietnia

Największy na świecie armator rejsów wycieczkowych Royal Caribbean Cruises poinformował, że zawiesza wszystkie rejsy ...

Paweł Niewiadomski prezesem PIT na trzecią kadencję

– Kryzys mnie wzmocnił. Czuję się na siłach, żeby kierować Izbą kolejną kadencję. Ale ...

Powiew optymizmu – KLM podaje letni rozkład

Holenderska linia KLM, jako pierwsza w Europie, opublikowała letni rozkład lotów. Na razie obowiązuje ...

Stworzyliśmy bon optymizmu, jak krzemień pasiasty

Temat bonu wzbudza kontrowersje, bo są rodziny w kraju, które mają dwoje dzieci, troje, ...

Wrocław – pięć nowych kierunków czarterowych na lato

W letniej siatce wrocławskiego lotniska znalazło się pięć nowych kierunków czarterowych – Olbia, Kalabria, ...

Costa Cruises pauzuje do połowy wakacji

Statki włoskiego armatora pozostaną w portach do 31 lipca. Costa Cruises kolejny raz odracza ...