Nowa inwestycja Best Western w Krakowie

materiały prasowe

Na początku 2018 roku ruszy budowa nowego hotelu przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego. Obiekt będzie funkcjonować pod szyldem Best Western. Inwestorem jest spółka Doctor Q Bud

Best Western Balice Airport zaoferuje 153 pokoje, restaurację, lobby bar, sale konferencyjne i duże parkingi – podziemny i nadziemny. Hotel będzie miał 8 kondygnacji. Sieć zapowiada, że do budowy zostaną zastosowane ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, a obiekt będzie przyjazny rodzicom podróżującym z dziećmi. Głównym atutem hotelu będzie jego lokalizacja – w pobliżu głównego terminala lotniska i autostradowej obwodnicy Krakowa. Oferta hotelu skierowana będzie zarówno do gości biznesowych i turystów indywidualnych podróżujących do Krakowa samolotem lub samochodem, jak i do zorganizowanych wycieczek.

– Bardzo cieszy nas, że kolejny już inwestor podejmuje decyzję o budowie obiektu z zamysłem dołączenia do Best Western. Kraków i jego okolice to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla tego typu inwestycji. Dzięki wsparciu sieci, np. w zakresie marketingu oraz dołączeniu do naszych systemów rezerwacyjnych, Best Western Balice Airport z pewnością szybko zyska zaufanie gości z Polski i zagranicy – mówi, cytowana w komunikacie prasowym, Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich, Polsce i Rosji.

Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku. Inwestorem jest krakowski deweloper – spółka Doctor Q Bud. Autorem projektu architektonicznego i wystroju wnętrz jest krakowska pracownia architektoniczna Iliard Architecture & Project Management. Działania doradcze przy planowaniu koncepcji oraz wyborze operatora hotelu prowadziła firma HS Consulting.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lato nad Bałtykiem. Samorządy głowią się, jak przyjąć turystów

Świnoujście przygotowuje kampanię reklamową, Sopot czeka na realne wytyczne w sprawie organizacji plaż, a ...

Odeszła Bogna Jaśkowiak, „matka” marki biura podróży Grecos

W nocy z piątku na sobotę zmarła nagle Bogna Jaśkowiak. Marketingowiec z krwi i ...

Polonus z Gromadą będą się wspierać

Zniżki dla klientów, wspólna sprzedaż i promowanie ofert we własnych kanałach i lokalizacjach – ...

Rainbow: Lato na małym plusie

Sprzedaliśmy na lato 230 tysięcy wyjazdów. To 10,6 tysiąca więcej niż rok wcześniej – ...

Rekordowy dzień na brytyjskim niebie

Brytyjscy kontrolerzy oceniają, że nad krajem przeleci dziś najwięcej samolotów w historii – prawie ...

Lotnisko Chopina – dzisiaj rekord, a jutro?

Warszawskie Lotnisko Chopina ma za sobą rekordowy sezon letni. W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy ...