Nowa inwestycja Best Western w Krakowie

materiały prasowe

Na początku 2018 roku ruszy budowa nowego hotelu przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego. Obiekt będzie funkcjonować pod szyldem Best Western. Inwestorem jest spółka Doctor Q Bud

Best Western Balice Airport zaoferuje 153 pokoje, restaurację, lobby bar, sale konferencyjne i duże parkingi – podziemny i nadziemny. Hotel będzie miał 8 kondygnacji. Sieć zapowiada, że do budowy zostaną zastosowane ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, a obiekt będzie przyjazny rodzicom podróżującym z dziećmi. Głównym atutem hotelu będzie jego lokalizacja – w pobliżu głównego terminala lotniska i autostradowej obwodnicy Krakowa. Oferta hotelu skierowana będzie zarówno do gości biznesowych i turystów indywidualnych podróżujących do Krakowa samolotem lub samochodem, jak i do zorganizowanych wycieczek.

– Bardzo cieszy nas, że kolejny już inwestor podejmuje decyzję o budowie obiektu z zamysłem dołączenia do Best Western. Kraków i jego okolice to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla tego typu inwestycji. Dzięki wsparciu sieci, np. w zakresie marketingu oraz dołączeniu do naszych systemów rezerwacyjnych, Best Western Balice Airport z pewnością szybko zyska zaufanie gości z Polski i zagranicy – mówi, cytowana w komunikacie prasowym, Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich, Polsce i Rosji.

Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku. Inwestorem jest krakowski deweloper – spółka Doctor Q Bud. Autorem projektu architektonicznego i wystroju wnętrz jest krakowska pracownia architektoniczna Iliard Architecture & Project Management. Działania doradcze przy planowaniu koncepcji oraz wyborze operatora hotelu prowadziła firma HS Consulting.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Aqua Park Zakopane

Tatry Super Ski przyciąga kolejnych przedsiębiorców

Do projektu Tatry Super Ski, w którym uczestniczy 17 stacji narciarskich na Podhalu, w ...

TUI: Rosnące ceny w Hiszpanii pomogły Turcji

W Grupie TUI Turcja mocno zyskuje na popularności. Liczba rezerwacji na wakacje 2018 roku ...

Ukraina będzie miała agencję do spraw turystyki

O kierunku rozwoju turystyki na Ukrainie decydować będzie agencja, której powołanie zapowiedział sekretarz stanu ...

Rejsy dają agentom najlepszy zarobek

Ponad 11 procent zarabiają średnio niemieccy agenci na sprzedaży rejsów wycieczkowych. Armatorzy chętnie współpracują ...

Ryanair: Do Jordanii z Krakowa

Od października będzie można skorzystać z połączenia Ryanaira z Krakowa do stolicy Jordanii Ammanu ...

Ecco Holiday podnosi agentom prowizje

Prowizja naliczana od całkowitej ceny imprezy, wyższe prowizje dla nowych sprzedawców, „realne progi” – ...